anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

**Karty kredytowe w systemie PayPal**

Witam Wszystkich,

W odpowiedzi na Wasze sugestie - wielkie dzięki stamps 222 za pomysł, no i dziękuję również wszystkim, którzy o tym może już wcześniej wspominali - stworzyliśmy wątek na szpilce, dotyczący kart kredytowych akceptowanych w systemie PayPal.

Zebrałam parę informacji na początek:

- Obecnie do konta PayPal może zostać dodana wypukła karta kredytowa Visa lub MasterCard oraz niektóre karty typu „pre-paid” pod warunkiem, że znajdują się na nich środki, posiadają one kod CVV2 oraz bank potwierdzi, że można ich używać online.

- Karty Visa Electron wydawane przez bank BZ WBK są od niedawna akceptowane w systemie PayPal. Znajomi już ich używają. Skontaktujcie się ze swoim bankiem, aby zapytać o szczegóły.

Jeśli chcecie dodać jeszcze coś, bardzo proszę!

Pozdrawiam,
Emilia
Wiadomość 1 z 57
ostatnia odpowiedź
56 ODPOW. 56

**Karty kredytowe w systemie PayPal**

lukweg
Użytkownik
po pierwsze to sprawdz czy akceptuje PP, potem dodaj karte do konta PP, nastepnie kup przedmiot, a na koncu zaplac i po problemie
*******************
Kupię/sprzedam każdą walutę na PayPal!

Darmowe konta do PayPala

*******************
Kupię/sprzedam każdą walutę na PayPal!

Darmowe konta do PayPala
Wiadomość 41 z 57
ostatnia odpowiedź

**Karty kredytowe w systemie PayPal**

militaryexp
Użytkownik
Widzę, że wątek jeszcze do końca nie umarł, tak że zadam małe pytanie - przed chwilą próbowałem zapłacić za wygrany przedmiot i Paypal wyświetlił mi sympatyczny komunikat, iż moja karta kredytowa nie może być zweryfikowana. Nie zdziwiłoby mnie ty, gdybym za jej pomocą nie wysłał już ładnych kilku tysięcy dolarów przez ten serwis. Dodać drugiej karty nie mogę, z tego samego powodu. Obie karty są z BZ WBK, obie mają jeszcze ładne kilka tysięcy debetu do wykorzystania. Czy ktoś mógłby pomóc? Najchętniej ktoś z ekipy Paypala, gdyż już za kilka godzin będę was męczył telefonami.

Przed chwilą wysłałem potrzebną mi kwotę na konto Paypal'a przelewem, nie wiecie może ile czasu zajmie zaksięgowanie tego na koncie?

Pozdrawiam,
Kordian
Wiadomość 42 z 57
ostatnia odpowiedź

**Karty kredytowe w systemie PayPal**

kajka1965
Użytkownik
do nfaron4- na mojej karcie sa przy podpisie 3 cyfry a mimo to pay pal odrzuca ta karte , dzwoniłam do banku a tam nie umieja mi udzielicodpowiedzi czy moja karta sie nadaje.
Wiadomość 43 z 57
ostatnia odpowiedź

**Karty kredytowe w systemie PayPal**

terenowiec69
Użytkownik
bo muszą ci limit ustanowic ,ja tez tak miałem.
Wiadomość 44 z 57
ostatnia odpowiedź

**Karty kredytowe w systemie PayPal**

chalek1986
Użytkownik
witam ok 4 dni temu zalozyłem PP z karta wbk visa konto mam zweryfikowane robiłem juz tranzakcje a dzisiaj jak chciałem kupic cos na ebay wyskoczyło mi:Limit wysyłania pieniędzy został osiągnięty. Powiąż z kontem PayPal i potwierdź kartę debetową lub kredytową, aby usunąć ten limit. dlaczego to wyskakuje jak chce wyslac pieniadze jak mam potwierdzona karte ?? odpiszcie prosze
Wiadomość 45 z 57
ostatnia odpowiedź

**Karty kredytowe w systemie PayPal**

musisz odczekać 48 godzin i spróbować ponownie, przynajmniej mi udzielono takiej odpowiedzi lub masz poprostu limit do zakupów przez net

albo poproś sprzedawcę aby wysłał fakturę z innego adresu e-mail. Ja mam często problem gmail na gmail

pozdro
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 46 z 57
ostatnia odpowiedź

**Karty kredytowe w systemie PayPal**

hektor_pl
Użytkownik
Witam,

Mam problem, który chyba nie był jeszcze wymieniany, przynajmniej w tym temacie. Otóż w mbanku na numerze rachunku mam wpisane imię: Wojciech, natomiast w PayPal zarejestrowałem się jako Wojtek. PayPal wyraźnie podaje, że imię i nazwisko przy przelewie kasy muszą być identyczne. Próbowałem zmodyfikować imię na Wojciech, na razie na Wojcec (bo można zmienić 2 litery), ale na razie nie przyszedł żaden mail.

Mam też problem z weryfikacją karty, wszystko wpisuję jak należy, ale wyświetla się komunikat, że karta nie może być zaakceptowana. Napisałem już do mbanku, moze coś poradzą.

No i ostatnia kwestia: czy jest obecnie możliwość przelewu pocztowego na swoje konto w PayPal?

Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję.
Wiadomość 47 z 57
ostatnia odpowiedź

**Karty kredytowe w systemie PayPal**

dzizik
Użytkownik
witam

moj problem polega na tym iz wygralam aukcje probowalam dzisiaj zaplacic(opcja zaplac teraz loguje sie przez stronke na PP klikam "potwierdz platnosc") ale wyswietla mi sie nastepujacy komunikat:

"Nie udało się przetworzyć Twojej karty kredytowej o numerze kończącym się cyframi .... W celu zrealizowania transakcji wybierz inną opcję finansowania płatności lub dodaj nową kartę kredytową"

dodam tylko ze wczoraj placilam za 2 przedmioty i nie bylo zadnego problema z wplata 😐 kasa na karcie jest (ekarta mbank) czy ktos ma podobny problem i wie moze jak to rozwiazac ?
Wiadomość 48 z 57
ostatnia odpowiedź

**Karty kredytowe w systemie PayPal**

hektor_pl
Użytkownik
PayPal poprawił mi imię na: Wojciech. Nie wiem, czy miał z tym coś wspólnego powyższy post, ale jeśli tak to serdecznie dziękuję.

Co do problemu ze zweryfikowaniem mojej karty - mbank przysłał mi maila, że należy telefonicznie ustalić limity, także będę musiał zadzwonić.

Pozdrawiam.
Wiadomość 49 z 57
ostatnia odpowiedź

**Karty kredytowe w systemie PayPal**

hektor_pl
Użytkownik
Prawie udało mi się zweryfikować kartę. Robiłem to rano, ale nie dostałem jeszcze czterocyfrowego kodu PayPal, na wyciągu bankowym nie ma obciążenia 6,5 zł. Mam więc pytanie, czy to normalne, że jeszcze nie przyszło? Ile trzeba na nie czekać. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Wiadomość 50 z 57
ostatnia odpowiedź