anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmienić sposób zapłaty przelew na PayPal za wygrany przedmiot

radekzm
Użytkownik
Pierwsza przygoda z ebay i widzę ze tragedia!

Kupiłem przedmiot, chcę za niego zapłacić, nie mogłem zweryfikować karty PayPal to kliknąłem inne formy przelew i okazało się ze wybranie zapłaty w formie przelewu jest nie odwracalne. Przynajmniej ja nie mogę teraz nigdzie znaleźć nr konta i opcji zapłać PayPal. Osoba wystawiająca przedmiot wydaje mi się że jest również początkująca. Dodam ze aukcja był zagraniczna.

Ale widzę ze ebay w porównaniu z allegro to bardzo blado wypada, połapać się nie można co gdzie jak.
Wiadomość 1 z 37
ostatnia odpowiedź
36 ODPOW. 36

Dot.: Jak zmienić sposób zapłaty przelew na PayPal za wygrany przedmiot

maniek_kob
Użytkownik

a można jakąś wskazówkę, w którym miejscu się znajduje te "zaznacz ze to aukcja Ebay? 

Wiadomość 21 z 37
ostatnia odpowiedź

Dot.: Jak zmienić sposób zapłaty przelew na PayPal za wygrany przedmiot

https://www.paypal.com/us/cgi-bin/webscr?cmd=_flow&SESSION=OxeKMQ2hZ9IGLULIcWz4bZPIeQwKafMLFjk5BSky0...


 


Kliknij na "wyslij pieniadze"' czy cos w tym rodzaju - u gory w pasku jest przycisk i na stronie ktora sie wyswietli powinna byc opcja (jedna z trzech)  zaplaty za aukcje Ebay.

**************************************
Wiadomość 22 z 37
ostatnia odpowiedź

Dot.: Jak zmienić sposób zapłaty przelew na PayPal za wygrany przedmiot

Witam

Mam ten sam problem, wylicytowałam przedmiot na ebayu i zrobiłam opcję zapłać, wyskoczyły mi dane do przelewu sprzedającego i dalej już nic nie mogłam zrobić, chciałam sie skontaktowac ze sprzedającym ale jak wejdę w taką opcję to wyskakują mi gotowe odpowiedzi, nie ma rzadnego adresu email, ani nr telefonu do sprzedjącego więc jak zadać mu pytanie dotyczące nr kąta Paypol, jak wchodzdę na mój PayPol i chcę zapłacić za zakupy tez tam nie ma rzadnej opcji zapłać za ebay tylko trzeba podać adres mailowy osoby której chce zapłącić (nie posiadam tego adresu) oraz walute jaką chce zapłacić, kwota do zapłaty i to wszystko, zaznaczam że onto Ebay jest powiązane z Pay Pol. Sprzedające nie ma w opcjach zapłaty wymienionej możliwości zapłaty PayPol tylko jakiś przelew +, nie wiem co jest grane i jak mam za to zapłacić już dwa dni ślęczę a w Polsce nikt nie wie jak to zrobić. Przedmiot zakupiony jest z niemiec. Nawet nie wiem  iel mam czasu na przelanie tych pieniędzy.

Pozdrawiam i licze na cenne rady a nie kąśliwe uwagi.


entegris napisali:

Popros sprzedawce o przyslanie rachunku przez Paypal  albo zaplac przez Paypal zaznaczajac ze to aukcja Ebay i podajac jej numer. Ochrona Paypal obowiazuje pod warunkiem ze wplata jest jednorazowa i calkowita tzn nieratalna




Wiadomość 23 z 37
ostatnia odpowiedź

Dot.: Jak zmienić sposób zapłaty przelew na PayPal za wygrany przedmiot

mam identyczny problem jak," golda 72 malgorzata"

 

"entegris napisali:

Popros sprzedawce o przyslanie rachunku przez Paypal  albo zaplac przez Paypal zaznaczajac ze to aukcja Ebay i podajac jej numer. Ochrona Paypal obowiazuje pod warunkiem ze wplata jest jednorazowa i calkowita tzn nieratalna"

 

kolego entegris dokladnie jak zaplacic przez paypal zaznaczajac ze jest to aukcja ebay i gdzie podac jej numer - wpisac to w "uwagach" do platnosci czy gdzie ?

 

Zrozum ze w moim paypalu takze NIE MA w podstronie "wyslij pieniadze"  zakladki" Zapłać za przedmioty z serwisu eBay."(nie ma i juz - a jak ja "zaaktywowac" - nie mam pojecia - wyslalem w tej sprawie wiadomosc do pomocy paypal - brak odpowiedzi) . konto ebay mam powiazane z kontem paypal.

 

prosze o pomoc osoby zorientowane w takim problemie.

Wiadomość 24 z 37
ostatnia odpowiedź

Dot.: Jak zmienić sposób zapłaty przelew na PayPal za wygrany przedmiot

**bleep** człowiek jesteś przyjacielu

Wiadomość 25 z 37
ostatnia odpowiedź

Dot.: Jak zmienić sposób zapłaty przelew na PayPal za wygrany przedmiot

Zrobiłem dzisiaj to samo, miałem problemy z zapłatą przez PayPal więc dla próby wybrałem przelew i okazało się, że operacja jest nieodwracalna, nie można teraz wybrać PayPal. "Co za szajs"!

Wiadomość 26 z 37
ostatnia odpowiedź

Dot.: Jak zmienić sposób zapłaty przelew na PayPal za wygrany przedmiot

Ten serwis jest *ujowy jak *uj! co za SZAJS! Zostałem przytmuszony do uzycia (zakupy na niemieckim ebay) i mam ten sam problem!

 

Drugi tragiczny portal to paypal! Bo w instrukcji (tłumaczenie jest kalką amerykańskiego helpu) jest opisane że można wysłac pieniądze używając funkcji zaplac za aukcję ebay tylko że jak ktoś ma polski paypal (w domenie paypal.pl) to można zapomnieć bo polski paypal nie ma takiej zakładki. Co za koszmar toatlny!

 

NIE DZIWIE SIĘ ŻE EBAY W POLSCE SIĘ NIE PRZYJĄŁ!!!!!!! to jest g%wno totalne!

Wiadomość 27 z 37
ostatnia odpowiedź

Dot.: Jak zmienić sposób zapłaty przelew na PayPal za wygrany przedmiot

ja pierdziele... 6 lat i tego nie ogarnęli...

 

 

Dzisiaj i ja mam ten problem...

Wiadomość 28 z 37
ostatnia odpowiedź

Dot.: Jak zmienić sposób zapłaty przelew na PayPal za wygrany przedmiot

7

Wiadomość 29 z 37
ostatnia odpowiedź

Dot.: Jak zmienić sposób zapłaty przelew na PayPal za wygrany przedmiot

DOkładnie mam ten sam problem i jak narazie zamiast odpowiedzi na Twoje pytanie czytam tylko niepotrzebne pier""lenie , mam nadzieję że da się rozwiązać tenproblem

Wiadomość 30 z 37
ostatnia odpowiedź