anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dodawanie środków do konta PayPal

ithrine
Użytkownik
Witam! Nie mam konta bankowego, mój Dziadzio też nie... Czy w związku z tym mogę przesłać pieniądze na mój indywidualny rachunek w utworzonym koncie PayPal? Podając nazwę beneficjenta, nazwę banku, identyfikator przelewu i oczywiście numer rachunku. Istnieje taka możliwość? Nigdy wcześniej nie korzystałam z serwisu eBay, zamierzam tylko kupić pewną zabawkę, która jest niedostępna w naszym pięknym Kraju. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi, wskazówki. Pozdrawiam!;P
Wiadomość 1 z 9
ostatnia odpowiedź
8 ODPOW. 8

Dodawanie środków do konta PayPal

Najlepszym i najtańszym rozwiązaniem jest odkupienie potrzebnej kwoty od kogoś komu waluta zalega na PP.Ty mu złotówki na konto ,on Tobie walutę na PP.
Wiadomość 2 z 9
ostatnia odpowiedź

Dodawanie środków do konta PayPal

ithrine
Użytkownik
Tylko gdzie mogę znaleźć taką osobę? Czy Pan/Pani jest w stanie w ten sposób pomóc?
Wiadomość 3 z 9
ostatnia odpowiedź

Dodawanie środków do konta PayPal

ithrine
Użytkownik
Przepraszam za spam, w pierwszym poście zapomniałam dodać "pocztą". Zapytam po raz kolejny: Czy mogę przesłać pieniądze na mój indywidualny rachunek w koncie PayPal pocztą?
Wiadomość 4 z 9
ostatnia odpowiedź

Dodawanie środków do konta PayPal

ithrine
Użytkownik
Bardzo zależy mi na odpowiedzi na to pytanie. Z góry za nią dziękuję:p Będę bardzo wdzięczna.
Wiadomość 5 z 9
ostatnia odpowiedź

Dodawanie środków do konta PayPal

nie, musisz to zrobić ze swojego konta bankowego na PP lub poprostu kupić walutę tak jak napisał kazekasch

kilka wątków niżej masz sprzedam pieniądze z PayPala, każda waluta
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 6 z 9
ostatnia odpowiedź

Dodawanie środków do konta PayPal

ithrine
Użytkownik
Bardzo dziękuję!
Wiadomość 7 z 9
ostatnia odpowiedź

Dodawanie środków do konta PayPal

Ile i jakiej waluty potrzebujesz ? Zadzwoń może Ci pomogę.
Wiadomość 8 z 9
ostatnia odpowiedź

Dodawanie środków do konta PayPal

ithrine
Użytkownik
Bardzo dziękuję, jeśli można zadzwonię jutro.
Wiadomość 9 z 9
ostatnia odpowiedź