zakupy z USA ??

Witam, chciałbym kupić na ebay z Virginia, Stany Zjednoczone:

Mam pytanie co do płatności, ile będę płacił po naciśnięciu KUP TERAZ.

Cena: 336,17 zł + Wysyłka 84,97 zł + Opłaty importowe $27,92 ???

Czy tylko 336,17zł ??? + 84,97zł ???

Czy ta metoda kupowania z USA - International Priority Shipping do Polska, jest bezpieczna

Proszę o jakieś porady, wskazówki. To moje pierwsze zakupu na ebay.

 

Pozdrawiam

 

Wiadomość 1 z 15
ostatnia odpowiedź
14 ODPOW. 14

Dot.: zakupy z USA ??

kiedyś była zwykła Prioryty z trackingiem z opcja clenia paczki w Polsce   --- dla mnie to bez sensu płacić "Z GÓRY VAT/CŁO"  bo Urzad Celny nie zawsze ci go doliczy a po co 24% dopłacać PRZYMUSOWO.--  przeciez caly czas jest taka mozliwosc.

Nikt nie zmusza kupujacego do korzystania z Global Shipping Program. 

Z twojego postu wynika ze takiej mozliwosci juz nie ma. Taka mozliwosc byla jest i bedzie Nie chcesz placic cla to szukasz sprzedawce ktory nie jest w tym programie.

Wiadomość 11 z 15
ostatnia odpowiedź

Dot.: zakupy z USA ??

Płacąc opłaty importowe z góry i tak kupuje przedmiot dużo taniej niż w polsce 🙂

W dalszym ciągu mam problem z zapłaceniem przez PayPal, już chyba wszytkiego próbowałem:

-konto zweryfikowane,

-ebay powiązany z PayPal

-pieniądze na paypal są, o 50 dolarów jest wiecej niż mam zapłącić

-zmieniłem walute z pln na dolary

i w dalszym ciągu wyskakuje mi komunikat:

 ""Nie można zrealizować tej płatności, a Twoje konto nie zostało obciążone. Skontaktuj się z handlowcem w celu uzyskania dalszych informacji.
Niestety, w tej chwili nie możemy przetworzyć płatności za pośrednictwem Twojego konta PayPal. Powróć do witryny handlowca i spróbuj użyć innej formy płatności (o ile jest dostępna)."

Prosze o pomoc !?!

Wiadomość 12 z 15
ostatnia odpowiedź

Dot.: zakupy z USA ??

Ok. poradziłem sobie za zakupem przedmiotu i zapłaceniem za niego, mam jeszcze pytanie, po jakim czasie powinienem dostać numer

śledzenia przesyłki ??? Sprzedający napisał że towar wyśle 27maja we wtorek, nadal nic nie otrzymałem. ???

Wiadomość 13 z 15
ostatnia odpowiedź

Dot.: zakupy z USA ??

JEST OK! Przesyłkę otrzymałem po 13 dniach roboczych  :):):) ( w sumie od momenty wysyłki do otrzymania paczki mineło 20 dni - wliczając weekedny i poniedziałkowe "święto pamięci" w USA)

Wiadomość 14 z 15
ostatnia odpowiedź

Dot.: zakupy z USA ??

A jakie oplaty w sumie wyszł dodatkowo? Z jakimi kosztami trzeba liczyc przy wartości zakupu przedmiotu za 280 USD? Ile wysyła i ile cło dojdzie?

Wiadomość 15 z 15
ostatnia odpowiedź