wysyłka z USA

Witajcie

Mam pewne pytanie. Pierwszy raz dokonuję zakupu z wysyłką z USA.

Przesyłka jest już podobno w drodze. Zerknąłem dziś w potwierdzenie mojego zamówienia jakie dostałem mailowo z ebay i widzę, że zamiast POLAND jest podany kod pocztowy oraz litery PL. Trochę przestraszyłem się czy sprzedawca dostał dobry adres czy tylko litery PL i czy przesyłka dotrze do Polski?

Wiadomość 1 z 8
ostatnia odpowiedź
7 ODPOW. 7

wysyłka z USA

Czy otrzymales numer do sledzenia (tracking number)? Jesli tak to wstukaj go na www.usps.com w okienko u gory po lewej
Wiadomość 2 z 8
ostatnia odpowiedź

wysyłka z USA

to co otrzymales to numer do sledzenia a PL to skrot kraju i nie ma nic wspolnego z adresem. Sprawdz pod www.usps.com gdzie jest przesylka
Wiadomość 3 z 8
ostatnia odpowiedź

wysyłka z USA

Dziękuję za pomoc.

Śledzę przesyłkę za pomocą linku ze strony e-bay i już lekko zwariowałem.

Pojawia mi się zielony napis

Delivered on Sat, Aug 23
 
natomiast klikając na numer nadawczy pojawia się IN TRANSIT i ostatni status
 

Arrived at US shipping Center

Aug-23-14, 23:57 PM, ERLANGER, KY 41018

 

Jak to rozumieć?

Wiadomość 4 z 8
ostatnia odpowiedź

wysyłka z USA

jaka to byla przesylka (priority small box, medium box, express, international first class, registered)? co pisze na stronie poczty polskiej? Mozesz podac ten numer tutaj albo na priva? Zadzwon lub udaj sie na poczte lub zapytaj listonosza.
Wiadomość 5 z 8
ostatnia odpowiedź

wysyłka z USA

Przesyłka polecona, myślę, że listowa bo zawartość jest nieduża.

 

UPAAA000000070620121

Wiadomość 6 z 8
ostatnia odpowiedź

wysyłka z USA

Kupiles w tak zwanym programie GSP ( Global Shipping Program ) Wszystkie przesylki z tego programu sa najpierw wysylane do

ERLANGER, KY 41018  a nastepnie do kraju przeznaczenia. Powinienes ja dostac w przeciagu 2-3 tygodni.

Wiadomość 7 z 8
ostatnia odpowiedź

wysyłka z USA

Serdecznie dziękuję 🙂

Wiadomość 8 z 8
ostatnia odpowiedź