status paczki USPS??

teken020
Użytkownik
witam. na stronie USPS jest status mojej paczki. Jednak za bardzo nie wiem o co w nim chodzi. Miną prawie miesiąc, a jeszcze przesyłka do mnie nie dotarła.
screen
http://img411.imageshack.us/img411/4865/usps.jpg
Wiadomość 1 z 7
ostatnia odpowiedź
6 ODPOW. 6

status paczki USPS??

azagaar
Użytkownik
Z tego screena wynika, że 16 lutego została przyjeta przez pocztę, a 22 lutego opuściła Stany z Nowego Jorku. Trochę dziwne, bo moja paczka po 2 dniach (według USPS) była w Polsce.
Wiadomość 2 z 7
ostatnia odpowiedź

status paczki USPS??

teken020
Użytkownik
czyli co powinienem w tej sytuacji zrobić ??
czy moja przesyłka jest już w polsce?
Wiadomość 3 z 7
ostatnia odpowiedź

status paczki USPS??

azagaar
Użytkownik
Nie jestem do końca pewien, sam czekam na moją pierwszą paczkę. Ale porównując twojego screenshota, z tym, co ja mam na stronie USPS, to wygląda na to, że nie dotarła jeszcze do Polski (będziesz miec informacje w rodzaju: "Arrived Abroad, March 05, 2010, 12:44 pm, POLAND")
Wiadomość 4 z 7
ostatnia odpowiedź

status paczki USPS??

teken020
Użytkownik
22.02. opuściła USA do tej pory chyba powinna juz być w polsce?

może powinienem poinformować sprzedawce o tej sytuacji ?
Wiadomość 5 z 7
ostatnia odpowiedź

status paczki USPS??

4dventurer
Użytkownik
i tak dobrze że masz numerek do śledzenia, rozumiem że po nadaniu dopiero po 6 dniach opuściła US ?
czyli z technicznego punktu widzenia leci dpoiero 2 tygodnie 😄
choć dziwne jest że niema dalszych informacji na usps.com (albo są tylko nie czytałeś bądź nie rozumiesz)
Wiadomość 6 z 7
ostatnia odpowiedź

status paczki USPS??

masz na CO szczegółowe info,

ja wysyłam do USA i moje przesyłki idą średnio miesiąc (priorytet, polecony), a do Australii dochodzą zaledwie w tydzień 🙂
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 7 z 7
ostatnia odpowiedź