Zakupy na ebay.de

Witajcie

Licytowałem na niemieckim ebay.de pewną rzecz, w trakcie licytacji zrezygnowałem z zakupu dając wcześniej najwyższą ofertę (wiem zachowałem się jak małolat). Okazało się że nikt do końca licytacji mnie nie przebił, czyli wygrałem ją. Po zakończonej licytacji napisałem do sprzedawcy, że dopiero zauważyłem że zaznaczył w aukcji wysyłkę tylko do niemiec, więc rezygnuję z zakupu i przepraszam za kłopot. Na drugi dzień otrzymałem z ebay informację o wycenie wysyłki do polski plus koszt przedmiotu. pod wieczór otrzymałem informację o aktualizacji zamówienia, w której jest napisane cytuję

[quote]Nie dokonano płatności. EUR XX0,00 EUR 13,99 1 EUR 100,00
Wysłano w dniu 16-04-2015
DHL Päckchen International
Szacowana dostawa: Zmienny (sprzedawca wysyła w ciągu 3 dni)
Numer przesyłki: XXXX0069XXXX "[/quote]

Czy mam rozumieć że sprzedawca wysłał mi przedmiot bez zapłaty? Czy też wyśle paczkę w ciągu 3 dni? Czyli mam czas na napisanie mu że rezygnuję z aukcji? Czy w takim razie mogę nie przyjąć paczki od kuriera? Czytałem wcześniej w regulaminie ebay, że po kilku akcjach takich jak tu czyni braku zapłaty za wylicytowany towar zablokują konto, więc spoko jeżeli tylko tyle.

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Zakupy na ebay.de

obserwuj nr przesyłki czy zmienia się status.

 

pamietaj ze jesli towar do ciebie dojdzie i go odbierzesz - powinienes za niego zapłacić zawsze możesz nie odebrać przesyłki

 

a co do tekstu "sprzedawca wysyła w ciągu 3 dni" wysyła max 3 dnia roboczego po otrzymaniu płatności 

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź