anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W jaki sposób sprzedany i wysłany przedmiot zostanie zakwalifikowany do GSP?

Mam pytanie być moźe maksymalnie trywialne. Nie bardzo mogę zrozumieć jak przebiega realizacja sprzedazy krok po kroku ze strony Sprzedającego Jeźeli Sprzedam przedmiot na Ebay.pl i bedę chciał go wysłać, za granicę, skąd wówczas Urząd Pocztowy będzie wiedział, źe wysyłam w ramach Ebay i GSP?
Jakie informację muszę przekazać na Poczcie, źeby wysłać w ramach GSP?
Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

W jaki sposób sprzedany i wysłany przedmiot zostanie zakwalifikowany do GSP?

GSP funkcjonuje tylo w USA oraz UK, na razie. 

Sprzedawca wybiera GSP porzez ustawienia w moj ebay lub indywidualnie na kazdej aukcji. Po sprzedazy drukuje nalepke z adresem centrum wysylkowego w swoim kraju czyli w UK lub USA (Erlanger w Kentucky). Program ma byc rozszerzany na inne kraje gdzie wysokosc sprzedazy za granice uzasadnia ekonomicznosc otwarcia takiego centum. 

 

Chinczycy z Ebay wysylaja przez China PostSFCWinit  lub ePacket ale to nie jest taki GSP. jak w US czy UK

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

W jaki sposób sprzedany i wysłany przedmiot zostanie zakwalifikowany do GSP?

GSP funkcjonuje tylo w USA oraz UK, na razie. 

Sprzedawca wybiera GSP porzez ustawienia w moj ebay lub indywidualnie na kazdej aukcji. Po sprzedazy drukuje nalepke z adresem centrum wysylkowego w swoim kraju czyli w UK lub USA (Erlanger w Kentucky). Program ma byc rozszerzany na inne kraje gdzie wysokosc sprzedazy za granice uzasadnia ekonomicznosc otwarcia takiego centum. 

 

Chinczycy z Ebay wysylaja przez China PostSFCWinit  lub ePacket ale to nie jest taki GSP. jak w US czy UK

 

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź