Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Ebay money back czy PayPal?

Dzień dobry, kupiłam kolczyki, które okazały się dalekie od opisu zawartego w aukcji. Sprzedawca zwyczajnie mnie oszukał. Czy lepiej starać się o zwrot pieniędzy za pośrednictwem eBay money back czy poprzez PayPal? W aukcji jest zaznaczona możliwość ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 156 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! W jaki sposób sprzedany i wysłany przedmiot zostanie zakwalifikowany do GSP?

Mam pytanie być moźe maksymalnie trywialne. Nie bardzo mogę zrozumieć jak przebiega realizacja sprzedazy krok po kroku ze strony Sprzedającego Jeźeli Sprzedam przedmiot na Ebay.pl i bedę chciał go wysłać, za granicę, skąd wówczas Urząd Pocztowy będzi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 107 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Dostawa ze stanów

Dzień dobry, chcę zamówić „minoxidil kirkland 5%” z ebay w ilości 10 opakowań. Ale mój sprzedawca z ebay prosił dowiedzieć się, czy ten towar jest dozwolony do wwozu do polski i czy można wwieźć w takiej ilości?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 145 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Gwarancja zwrotu pieniędzy eBay

W jaki sposób są oznaczone aukcje "Gwarancja zwrotu pieniędzy eBay"?Jest jakieś specjalne logo?czy to dotyczy każdej aukcji na ebay? Tylko termin się liczy tych 60 dni? Na wszystkich tylko jest gwarancja paypal, a nie chcę płacić za posrednictwem tyc...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 418 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Cło z USA stawka celna A20

Witam, zakupiłam z USA torebkę Chanel, która trafiła do kontroli celnej. Zostało nałożone cło w wysokości 3%, plus dodatkowe cło w wysokości 25%, przy którym widnieje kod A20. Kilkakrotnie zdażało mi się płacić cło, ale nigdy w takiej wysokości. Czy ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 520 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Brak konta bankowego i PayPal sprzedającego

Dzień dobry,Wygrałem aukcję w włoskim ebay i pojawił się problem z zapłatą za przedmiot. Kupujący napisał w opisie aukcji, że płatnośc na konto bankowe, ale to konto nigdzie się nie wyświetla. Nie udostępnił też płatności PayPal. Po kliknięciu w Zapł...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 206 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

HERMES, DPD, DHL??

Witam. Wysyłam paczki Hermesem do Polski od dłuższego czasu i nie mam jak do tej pory problemów. Paczkę dostarcza w PL znajomy kurier DPD. Wie gdzie może ją zostawić gdy nie ma nikogo. Hermes DHL czy DPD?? Kwestia dostarczenia przesyłki zależy tylko ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1064 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z przesyłka z Francji

Kupiłam 2 rzeczy we Franci, wysłane 24.09., miało być w ciągu 3 dni, koszt 20 EUR i do tej pory nie ma. Generalnie winę ponosi złodziejskie i niekompetentne DPD, bo nie dostarczyli tej przesyłki tylko ja odesłali, dlaczego odesłali nie potrafią wyjaś...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 294 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Uszkodzony towar, a miał być w idealnym stanie.

Witam,korzystając z ebay.pl kupiłem u Francuza modele samochodów płacąc przez Paypal. Sprzedający opisał je, że są w idealnym stanie. NIestety 4 z 8 mają jakieś wady, np. złamana rura wydechowa (nie było kawałka w pudełku, więc była uszkodzona przez ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 237 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z przedmiotem wyslanym z Usa

Witam. Mam problem z zakupionym przedmiotem. Sprzedawca wysłał mi zamówiony przedmiot w innym kolorze niż było to w opisie i zdjęciach aukcji. Próba kontaktu skończyła się tym że się tego wyparł. Dodam że nie był to tani przedmiot. Jeżeli próbuje sko...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 116 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Złe nazwisko w danych do wysyłki

Cześć, kupiłam ostatnio przedmiot na Ebay.co.uk, ale że z lenistwa logowałam się przez FB to w dancych do wysyłki pojawił się nickname z FB zamiast prawidłowego nazwiska (imię się zgadza i adres też). Kontaktowałam się ze sprzedającym, on odesłał mni...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 259 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ginące przesyłki listowe z Niemiec

Witam. Kupuje co jakiś czas na ebayu stare pocztówki u niemieckich sprzedawców. Każdy sprzedający informuje że taką pocztówke wysyła listem poprzez Deutsche Post Brief. Niestety bardzo często sie zdarza że przedmiot wysłany do mnie nie dochodzi! Zwyk...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 8300 Wyświetlenia
  • 9 odpowiedzi
  • 0 podziękowania