anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Włamanie na konto sprzedawcy, zakupy na fejkowej aukcji

Anonymous
Nie dotyczy

Witam, dokonałem ostatnio zakupu karty graficznej na aukcji u sprzedawcy z USA, który to ma konto na eBay od 2001 roku i mnóstwo opinii, 100% pozytywnych. Karta była podejrzanie tania, jednak zasugerowawszy się opiniami i renomą sprzedającego oraz obecnością Money Back Guarantee (Prograu Ochrony Kupujących) dokonałem zakupu, oczywiście zapłaciłem poprzez PayPal.

Około dwie godziny po wykonaniu zapłaty otrzymałem automatyczny e-mail od eBay, w którym zostałem poinformowany o rzekomym włamaniu na konto sprzedawcy, u którego robiłem zakupy. Wszystkie aukcje u sprzedawcy ze sprzętem elektronicznym (w tym ta z kartą graficzną) zostały usunięte przez serwis, a transakcje anulowane. Problem w tym, że ja już zapłaciłem i niestety nie da się przerwać ani odwrócić płatności w serwisie płatnicznym, ponieważ została już ona zatwierdzona przez PayPal 😞 Infolinia PayPala jest nieczynna po godz. 17:00, więc nie byłem im w stanie od razu zgłosić faktu, iż zostałem oszukany.

Zgodnie z poleceniami w mailu od eBay, założyłem spór w PayPal oraz napisałem do sprzedawcy.

Powiedzcie mi, czy ktoś z Was spotkał się z podobnym problemem i czy są w ogóle jakieś REALNE szanse na odzyskanie pieniędzy?

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Włamanie na konto sprzedawcy, zakupy na fejkowej aukcji

powinies otrzymac zwrot od Paypala. Lata temu mialem podobny wypadek i oddali. Jesli placiles karta przez Payal to mozesz reklamowac u karty jesli takowa oferuje protekcje 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Włamanie na konto sprzedawcy, zakupy na fejkowej aukcji

powinies otrzymac zwrot od Paypala. Lata temu mialem podobny wypadek i oddali. Jesli placiles karta przez Payal to mozesz reklamowac u karty jesli takowa oferuje protekcje 

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Włamanie na konto sprzedawcy, zakupy na fejkowej aukcji

Normalnie przez PP na 99,99 % zwróca bez probemu.

Pozostaje jeszcze operator karty ale wg mnie nie będzie potrzeby.

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź