anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Uszkodzony towar, a miał być w idealnym stanie.

Witam,

korzystając z ebay.pl kupiłem u Francuza modele samochodów płacąc przez Paypal. Sprzedający opisał je, że są w idealnym stanie. NIestety 4 z 8 mają jakieś wady, np. złamana rura wydechowa (nie było kawałka w pudełku, więc była uszkodzona przez wysyłką), porysowane chromy i lakier. Zwroty nie są przyjmowane.
Narazie otworzyłem spór na Paypal. Jest szansa na zwrot pieniędzy, czy to będzie jedynie dobra wola sprzedawcy?

 

Pozdrawiam,

Łukasz

 

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Uszkodzony towar, a miał być w idealnym stanie.

To ze sprzedawca oglasza ze nie przyjmuje zwrotow nic nie znaczy wobec Ebay.

 

Otrzymasz zwrot pieniedzy. Moze byc wymagane odeslanie zakupu na swoj koszt chyba ze sprzdawca dostarczy nalepke (Ebay powinno przdstawic ci taka opcje ale w przypadku zagranicy nie zawsze to jest mozliwe). Uczyn to z numerem do sledzenia.

Po dostawie Ebay zwroci ci pieniądze ale musisz ponowic żądanie.

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Uszkodzony towar, a miał być w idealnym stanie.

Co w przypadku, gdybym chciał otrzymać częściowy zwrot?
Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Uszkodzony towar, a miał być w idealnym stanie.

Napisz do sprzedawcy ze zadowoli cie taki a taki zwrot.

 

Jesli cie zignoruje - otworz spor a ebay zwroci ci pieniadze po dostarczeniu, automatycznie.

Wlasnie zdarzylo sie mnie.

Jestem sprzedawca, kupujacy odeslal przedmiot w celu wymiany. Odeslalem wymieniony przedmiot, zostal doreczony a Ebay po kilku dniach pobral naleznosc z mojego konta przyjmujac ze to byl zwrot  a nie wymiana. Ja placilem ze zwrotna nalepke jak rowniez za ponowna wysylke.

 

Teraz napisalem do Ebay  i do kupujacego  majac nadzieje odzyskac pieniadze.

 

 

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Uszkodzony towar, a miał być w idealnym stanie.

Dzisiaj dostałem propozycję zwrotu 25 euro. Naprawienie uszkodzeń to plus minus 75 euro (300-350zł) i tyle zaproponowałem. Przynajmniej jest jakaś dobra wola, chociaż mogłoby jej być trochę więcej 😉
Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź