UWAGA OSZUST

UWAGA OSZUST !!! - eBay UK - Mario Cucuccio (terracotta23) - przedmioty niezgodne z opisem.

 

Niestety w tym wypadku Ebay usuwa negatywne komentarze.

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Dot.: UWAGA OSZUST

Ebay zmienia sie w niewłaściwym kierunku..

 

kiedyś na 100% to roszczenia były na korzyść kupującego - a teraz przez to że płatności przechodzą przez ebay a nie prosto na konto pp sprzedawcy 

Ta globalizacja - mamy jakiś Team Obsługi Klienta (tutaj na społeczności) natomiast już z Polakiem na @ do ebay nie pogadasz... 😕

 

 

W innych krajach oni dalej mogą mieć własną obsługę klienta - krajową - dlatego dalej znikają negatywne komentarze.

 

 

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Dot.: UWAGA OSZUST

I was deceived, he lives in Merlara, the thief is from Italy.

The dishonest buyer, after receiving the parcel, figured out that the item was damaged and informed Ebay and PayPal about it.

He sent photos, or rather a small fragment of a photo of his damaged item, not the one who bought from me, but his similar to mine, and convinced PayPal that he received the damaged one.

PayPal decided that the buyer would return the goods, he would get a refund, and it happened, the buyer only returned not the goods, but something similar to the goods.

For PayPal, it is important that the package has been delivered to me, but what was inside does not count.

I warn everyone because I have lost a lot of money.

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Dot.: UWAGA OSZUST

Niezrozumiałe jest dlaczego negatywne komentarze są usuwane?, dla mnie jest to celowe wprowadzanie w błąd kupującego.

Przypuszczam, że wcześniej równiez sprzedawca otrzymał negatywy, ale ebay je skasowało.

Gdyby komentarze zostawały tak jak na allegro, to kupujący mógłby podjąc racjonalną decyzję, kiedy widzi się same pozytywne komentarze można sądzić, że sprzedawca jest bez zastrzeżeń... DUŻY BŁĄD.

 

Poniewaz jestem na ebay od dość dawna mam ulubionych sprawdzonych sprzedawców, ale w takiej sytuacji po co mi pośrednik ebay? Poza ebay otrzymam rabat i dodatkowo mam pewność, że nikt mnie nie oszuka...

 

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź