anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedawca anulował zakup bez mojej zgody i wiedzy.

Cztery dni temu kupiłem na Niemieckim Ebayu urządzenie elektroniczne https://www.ebay.de/itm/156165888158 ,dzień później zauważyłem że zakup został anulowany a pieniądze cofnięte na moje konto. Problem w tym że sprzedający się ze mną nie kontaktował no i tutaj kilka faktów - jako powód podał to że sprzęt nie nadawał się do użytku ponieważ spaliło się zasilanie w czasie "ostatniej" kontroli przed wysyłką więc skontaktował się z Ebayem i doradzono mu że "odpowiedzialny sprzedawca" tak właśnie by postąpił i wciskał mi to w dwóch listach więc tracąc cierpliwość napisałem że po prostu w tę historyjkę nie wierzę. Zorientował się-choć po czasie że mógłby zażądać lepszej ceny i beztrosko anulował zakup jako powód podając coś czego nikt nie może sprawdzić ani udowodnić kłamstwa.

Chciałbym wiedzieć jakie mam możliwości dochodzenia swoich praw lub ew. jakiegoś zadośćuczynienia ale jednak najbardziej chciałbym odzyskać sam produkt.

Pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Sprzedawca anulował zakup bez mojej zgody i wiedzy.

Nie zmusisz go do niczego. Wg. mnie to sprawa jest dla ciebie przegrana.

Jeśli faktycznie kłamał to wystawi ponownie. Włącz zawiadomienia z eBay ze słowem kluczowym tego przedmiotu 

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź