Przesyłka z WB do PL ( cło )

Mam pytanie Gdyż ostatnim razem gdy kupowałem zegarek był on wysyłany z USA i musiałem zapłacić od niego cło i podatek o łącznej wysokości chyba 25 % kwoty zegarka . I teraz chciałbym zaówić zegarek z Angli na dole będzie podany link . I nwm czy bede musiał zapłacić vat i cło , pomorze ktoś ???

 

 

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Przesyłka z WB do PL ( cło )

Przedmioty z USA są objęte cłem i Vat. Jeśli brać pod uwagę referendum w Wielkiej Brytanii ,gdzie większość opowiedziała się za opuszczeniem Unii Europejskiej to trudno powiedzieć czy Urząd Celny będzie naliczać cło. Jak na razie Wielka Brytania jest członkiem Unii Europejskiej więc Cło i Vat nie powinien być doliczany do kosztów zakupu. Poza tym sprzedający wysyła przedmiot zwykłą pocztą międzynarodową. Czas otrzymania przedmiotu 10-14 dni.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Przesyłka z WB do PL ( cło )

Przedmioty z USA są objęte cłem i Vat. Jeśli brać pod uwagę referendum w Wielkiej Brytanii ,gdzie większość opowiedziała się za opuszczeniem Unii Europejskiej to trudno powiedzieć czy Urząd Celny będzie naliczać cło. Jak na razie Wielka Brytania jest członkiem Unii Europejskiej więc Cło i Vat nie powinien być doliczany do kosztów zakupu. Poza tym sprzedający wysyła przedmiot zwykłą pocztą międzynarodową. Czas otrzymania przedmiotu 10-14 dni.

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Przesyłka z WB do PL ( cło )

Wielkie dzięki za prostą i zrozumiałom ODP 🙂

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź