Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Cło + VAT - modele sterowane

WitamOrientuje się ktoś może jakie mogę ponieść opłaty przy zakupie modelu sterowanegoPaczka miała by być z USA wartość towaru to 2066,-.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 830 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Witam czy przesyłka Standard Int'l Shipping jest monitorowana na całej trasie Z ShenZhen do Polski ?

Witam planuję zakupić ten przedmiot > http://www.ebay.pl/itm/USB-Charger-Capacity-Power-Current-Voltage-Detector-Battery-Tester-Meter-w-Case-/121772396791?hash=item1c5a3350f7:g:MFgAAOSwoydWpxji#shpCntId Zakupiłem już jedno takie urządzenie, ale była ...

Sprzedawca z Niemieckiego ebay.de nie umożliwia odbioru towaru.

Kupiłem na Niemieckim ebay.de regały sklepowe za kwote 250 Euro.Kupiłam bardzo okazyjnie te regały ponieważ ich wartość to kilka tysiecy euro w takim stanie jak je kupiłam.Poprostu trafiła się okazja .Zapłaciłem przelewem ,sprzedaca umówił się ze mną...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 348 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Paczka z USA a Urząd Celny ?

HejMam pytanko.Kupiłam trzy dni temu zestaw dvd blu ray za kwote $94,99 z wysyłką to razem $114,98. Jak kupowałam to nie nie pisało, że mogą obejmować usługi celne. Firma wysyłkowa do której została zgłoszona paczka to Aramex. Paczka jest jeszcze w N...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2028 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

nieodebranie samochodu ebay

Witam Na początku 2016 roku a dokładnie 7 stycznia 2016 roku kupiłem na licytacji samochód w Niemczech za 335 euro kwota niewielka pojazd z uszkodzonym silnikiem. Sprzedający w opisie aukcji zamieścił ,że odbiór w przeciągu dni od zakończenia aukcji ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 965 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot pieniędzy z USA ?

HejMam taka sytuacje jak zapłaciłam za dany produkt, który chciałam to okazało się, że ten produkt powinien przez sprzedawce zejsc z aucji ebay. Po tej sytuacji dogadałam się z sprzedawcą, który mnie w mailach przepraszał za ta sytuacje, że bedzie an...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 690 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Anulowanie tranzakcji

HejMam taka sytuacje jak zapłaciłam za dany produkt, który chciałam to okazało się, że ten produkt powinien przez sprzedawce zejsc z aucji ebay. Po tej sytuacji dogadałam się z sprzedawcą, który mnie w mailach przepraszał za ta sytuacje, że bedzie an...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1436 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

jak namierzyc przesylke z UK

Witam, zakupilem przedmiot od sprzedajacego w UK, było to oznaczone jako: International Priority Shipping z tego co zauwazylem to przesylka zostala skierowana do programu globalnego ebaymam numer przesylki zaczynajacy sie od UPAAB.......gfdzie mozna ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1558 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pierwsze kupno, problem

Przed wczoraj założyłam konto na e bay, powiązałam z pay pal. Kupiłam przedmiot na którym strasznie mi zależy i zaczęły się dla mnie schody. W momencie w który chcę zapłacić wyświetla mi się"Zauważyliśmy problem. Sprawdź: Twoje przedmioty.""Ten sprze...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 556 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

problem z danymi do wysyłki

Kilka dni temu zaraz po zakupie przedmiotu na ebay podałem sprzedającemu z uk dane do wysyłki. Doszło do nieporozumienia bo okazuje się, że dostarczycielem paczki w Polsce nie będzie poczta polska a prawdopodobnie firma kurierska jest to o tyle dla m...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 299 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Przesyłka z WB do PL ( cło )

Mam pytanie Gdyż ostatnim razem gdy kupowałem zegarek był on wysyłany z USA i musiałem zapłacić od niego cło i podatek o łącznej wysokości chyba 25 % kwoty zegarka . I teraz chciałbym zaówić zegarek z Angli na dole będzie podany link . I nwm czy bede...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1077 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przesyłka z USA problem.

Proszę Was o pomoc. Kupiłem przedmiot z USA .Paczka została wysłana za pośrednictwem USPS .Trafiła w sobote do Europy i została tego samego dnia wysłana z Amsterdamu. I w tym momencie konczy się tracking.Na stronie USPS paczka to Priority Mail Intern...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 444 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak mogę anulować zamówienie ? Odrzucono mi transakcje za zamówienie bo mam problemy z płatnościami

jak mogę anulować zamówienie za zakupy. Odrzucono mi transakcje i mam problemy z płatnościami z banku. Chce anulować zamówienie i nie wiem jak ? Produkt jest ze sklepu niemieckiego. Napisalam maila do sprzedawcy po polsku w sprawie anulowania zamówie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 501 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania