anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka Niemcy-Polska dhl-poczta polska

tutrus
Użytkownik
Witam, mam mianowicie następujący problem. Zakupiłem na ebayu.de podwozie modelu RC. Sprzedawca rzekomo nadał przesyłkę 17.02 DHL-em w Niemczech numer przesyłki 711016327227 i tu jest problem bo po stronie niemieckiej bez problemu mi ją śledziło, aż wpadła do polski i tu od 22.02 6.27 ślad po niej zaginął. Dzwoniłem do DHL Polska powiedzieli mi ze idzie to Pocztą Polską. Dzwoniłem do Poczty Polskiej to powiedzieli mi ze mam zły numer,znowu na infolinii Dhl Niemcy że mam dobry. po prostu jaja jak berety. Czy jest to możliwe by tak długo szła i szła i może nawet że dojdzie ??.Pisałem do sprzedającego ale on jakoś mało kumaty albo coś kombinuje, boję się że coś pokićkał z adresem bo ze 3 razy prosiłem go o potwierdzenie adresu a on że niby adres podał dobry. Poradźcie co mam zrobić, zgłosiłem już sprawę Paypalowi, mam nadzieje ze odzyskam kasę bo ponad 500 zł piechotą nie chodzi.
Wiadomość 1 z 14
ostatnia odpowiedź
13 ODPOW. 13

Paczka Niemcy-Polska dhl-poczta polska

tutrus
Użytkownik
Datum/Uhrzeit Status Beschreibung
17.02.10 17:20 Sendung in Filiale/Agentur eingeliefert Der Kunde hat die Sendung in der Filiale/Agentur eingeliefert.
18.02.10 18:49 Einlieferungs-Paketzentrum Die Auslands-Sendung wurde im Einlieferungs-Paketzentrum bearbeitet
19.02.10 01:55 Internationale Paketstation Die Auslandssendung wurde in der Internationalen Paketstation bearbeitet.
19.02.10 01:57 Transport ins Zielland Die Sendung wird ins Zielland transportiert.
19.02.10 16:27 Ankunft im Zielland Die Sendung ist im Zielland eingetroffen.
22.02.10 00:00 Zustellung nicht möglich Die Sendung konnte nicht zugestellt werden
22.02.10 06:26 Ziel-Paketzentrum Die Sendung ist im Ziel-Paketzentrum eingetroffen.
22.02.10 06:27 Ziel-Paketzentrum Die Sendung ist im Ziel-Paketzentrum eingetroffen.
Wiadomość 2 z 14
ostatnia odpowiedź

Paczka Niemcy-Polska dhl-poczta polska

tutrus
Użytkownik
To są informacje jakie mam,na stronie DHL.de
Wiadomość 3 z 14
ostatnia odpowiedź

Paczka Niemcy-Polska dhl-poczta polska

chłopie nie móż wątków 2 postach, pisz w jednym, nie będzie zamieszania

paczka jeszcze do Polski nie dotarła, ponieważ to DP nadaje własny numer, który jest mniej więcej taki 2 litery 9 cyfr i na końcu DE

jak numer zobaczysz na stronie DHL to zadzwonisz do sekcji reklamacji poczty przesyłek zagranicznych 225481196 i będziesz miał info na tacy wyłożone
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 4 z 14
ostatnia odpowiedź

Paczka Niemcy-Polska dhl-poczta polska

tutrus
Użytkownik
za powielanie przepraszam, moja niewiedza, no to może mi wytłumaczysz o co chodzi ??, z tej informacji na stronie dhl wynika z tłumaczenia że paczka jest już w Polsce, czy ja się mylę ??. i czy jest to możliwe że przez Niemcy idzie już prawie 2 tyg. ??
Wiadomość 5 z 14
ostatnia odpowiedź

Paczka Niemcy-Polska dhl-poczta polska

odpowiedź dostałeś na priva, tej paczki nie ma jeszcze w Polsce, ponieważ nie ma "R" nadanej przez DP, wszystko jest możliwe, tak niestety w przypadku DHL Paket jest.

Był tu jeden taki co czekał na paczkę blisko miesiąc
Wiadomość 6 z 14
ostatnia odpowiedź

Paczka Niemcy-Polska dhl-poczta polska

tutrus
Użytkownik
ja tam mogę miesiąc poczekać, byle tylko doszła 🙂
Wiadomość 7 z 14
ostatnia odpowiedź

Paczka Niemcy-Polska dhl-poczta polska

wejdź traking i zobacz co się zmieniło i zauważ, że paczka jeszcze nie opuściła Niemiec (ostatni wpis z 02.03)
Wiadomość 8 z 14
ostatnia odpowiedź

Paczka Niemcy-Polska dhl-poczta polska

tutrus
Użytkownik
hmmm, a wyobraź sobie, ze Pani z Niemieckiego DHL twierdzi że paczka już dawno jest w Polsce i lada chwila kurier a nie listonosz mi ją przyniesie............ no istne cuda
Wiadomość 9 z 14
ostatnia odpowiedź

Paczka Niemcy-Polska dhl-poczta polska

luan70
Użytkownik
Paczki które Niemcy wysylają DHL-em trafiają w Polsce do Poczty Polskiej - DHL Niemiecki to nie to samo co DHL Polski. Wiem bo kilka paczek do mnie wysyłano z Niemiec i wszystkie DHL-em z tym że w Polsce ślad po paczce ginoł - na stronie DHLa niemieckiego był tracking a na polskiej stronie nie było o niej wiadomości - nie sprawdzałam na stronach Pocztexu
Paczki takie idą ok 5-6dni roboczych - czyli jak ktoś Ci wyśle paczkę we wtorek to w poniedziałem/wtorek powinieneś mieć ją u siebie - tak to u mnie działa.
pozdrawiam
Wiadomość 10 z 14
ostatnia odpowiedź