anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oszustwo na e-bay UK ze sprzętem audio.

Piszę to ku przestrodze kupujących na e-bay UK. Kupiłem odtwarzacz Marantz CD-17KI na aukcji:


http://www.ebay.co.uk/itm/121104534134?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649


"The CD player is in excellent condition and full working order." Na tylnej pokrywie miał zniszczenia, nie odtwarzał CD, często przeskakiwał. Sprzedawca odmówił wynająć kuriera do zabrania sprzętu, więc oddałem do elektronika do ekspertyzy. Stwierdził, że sprzęt był rozkręcany, miał już wymieniany mechanizm lasera, kostkę serwo i ingerencję w inne elementy elektroniki. Został zrobiony pod sprzedaż, aby sprawiał wrażenie sprawnego. Wyświetlacz był wypalony, co świadczy o częstej eksploatacji. PayPal kazał mi odesłać, ale koszt wysyłki z Polski z poświadczeniem odbioru, to dla mnie wielkie pieniądze. Poprosiłem o refundację reperacji, ale sprzedający odmówił. Bardzo jestem zawiedziony zakupem na e-bay UK. Jestem uczciwym człowiekiem i liczyłem, że w Anglii trafię na takich samych uczciwych sprzedawców. Niestety zawiodłem się.

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Dot.: Oszustwo na e-bay UK ze sprzętem audio.

cześć

Mam ten sam problem na  e-bay uk. Kupiłem kosiarkę na e-bay. Według opisu była sprawna, a tak naprawdę była zepsuta. E-bay zarządał zwrotu do sprzedawcy jeśli chę zwrot pieniędzy. Zwróciłem kosiarkę do sprzedawcy a e-bay , mimo wysłania wszystkich dokumentów potwierdzających odebranie przez sprzedającego kosiarki z uporem maniaka twierdzi że przesyłka nie dotarła. Dałem im ostatnią szansę na załetwienie tej sprawy. Jeśli nie to kieruję sprawę na policję i do Small Court ( mały sąd). Jak dla mnie to e-baj chroni oszustów na angielskim rynku. Nadmieniam że sprzedawca miał 100% pozytywnych , ale myślę że oni go chronią bo on ma sklep a ja jestem tylko kupującym. Nie popuszcze tego

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź