anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowy problem GSP UK - Sprzedawca nie może dodać INNEJ tańszej opcji przesyłki

Wygrałam przedmiot UK

o wartości 21 GBP

+przesyłka PB inc. 13 GBP a opłaty importowe ponad 8 GBP 

 

Wysłalam do sprzedawcy @ o dodanie opcji BEZPOŚREDNIEJ wysyłki Royal mail int' Tracked & Signed  - sie zgodził ( bo taniej i szybciej GLS )

 

ALE nie może zmienić/ dodać INNEJ OPCJI ..... 

 

 

Co sie dzieje ?

czy to tak na stałe?

 

 

czy Pitney Bowes Inc. ma teraz monopol na wysyłkę i ZBIERANIE EKSTRA KASY OD KUPUJACYCH ? u nas tak mała paczka nie trafi do Vatowania...w Urzedzie Celnym 

 

a w załaczniku komunikat przy próbie stworzenia nowej faktury 

 

 

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Dot.: Nowy problem GSP UK - Sprzedawca nie może dodać INNEJ tańszej opcji przesyłki

Sprzedawca wybral na aukcji GSP wraz ze wszystkimi oplatami jakie stosuja. Sprzedawca nie moze ich modyfikowac.

Moze anulowac nalepke jesli ja juz wydrukowal lub anulowac transakcje i wystawic aukcje ponownie tym razem udostepniajac rowniez inne metody wysylki.

 

Otrzyma zwrot prowizji.

 

Koszt wystawienia oraz przyjecia pieniedzy (jesli juz zaplacilas) nie bedzie mu zwrocony ale to na pewno jest mniej niz 8 funtow wiec moze zaproponuj mu pokrycie tych strat.

 

Masz racje, przesylka prawdopodobnie nie zostalaby oblozona oplatami na granicy.

 

Mozesz zrezygnowac z transakcji i moze uda sie znalezc artykul u sprzedawcy ktory wysle poczta, bez GSP.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Dot.: Nowy problem GSP UK - Sprzedawca nie może dodać INNEJ tańszej opcji przesyłki

Sprzedawca wybral na aukcji GSP wraz ze wszystkimi oplatami jakie stosuja. Sprzedawca nie moze ich modyfikowac.

Moze anulowac nalepke jesli ja juz wydrukowal lub anulowac transakcje i wystawic aukcje ponownie tym razem udostepniajac rowniez inne metody wysylki.

 

Otrzyma zwrot prowizji.

 

Koszt wystawienia oraz przyjecia pieniedzy (jesli juz zaplacilas) nie bedzie mu zwrocony ale to na pewno jest mniej niz 8 funtow wiec moze zaproponuj mu pokrycie tych strat.

 

Masz racje, przesylka prawdopodobnie nie zostalaby oblozona oplatami na granicy.

 

Mozesz zrezygnowac z transakcji i moze uda sie znalezc artykul u sprzedawcy ktory wysle poczta, bez GSP.

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Dot.: Nowy problem GSP UK - Sprzedawca nie może dodać INNEJ tańszej opcji przesyłki

To są te zmiany...

KIEDYŚ nie było problemu z zmianą rodzaju wysyłki czy dodaniu innej, 

 

 a czy orientujesz sie na przyszłość (nastepne zakupy) czy w UK są firmy/usługi jak w USA np. Doma Shipping które przyjmuja zakupy pod adres w UK a potem w jednej paczce wysyłają do PL ?

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Dot.: Nowy problem GSP UK - Sprzedawca nie może dodać INNEJ tańszej opcji przesyłki

To już chyba rozumiem wiecej 🙂  dłuuuuuga korespondencja z sprzedawcą 

 

 

Zapłaciłam za wygrany przedmiot 🙂 1/6 wartości sprzed 13lat - zdziwiła mnie O____O nie podzielona platność !

 

od stycznia to EBAY a nie sprzedawca  jest odbiorcą płatności PP - 

 

sprzedawca musi czekać na pieniądze za towar i wysyłkę w UK  

 

wiec teraz, czekam juz tylko na dostawe przed zapewne DPD  🙂

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź