anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Koszt przesyłki z USA Nowego Jorku od prywatnego sprzedawcy

Anonymous
Nie dotyczy

Dzień dobry, chciałbym się dowiedzieć czy koszt przesyłki z USA Nowego Jorku od prywatnego sprzedawcy podany przez eBay w 100% pokrywa się z rzeczywistością czy będę musiał spodziewać się jakichś dopłat z mojej strony przy odbiorze. Takie pytanie przyszło mi na myśl bo gdy zakładałem konto na eBay i wpisywałem moje miejsce zamieszkania to w ramce stan/prowincja miałem do wybory tylko Amerykańskie stany z listy. Później jak już zalogowałem się na eBay wpisałem ręcznie swoje województwo w miejsce w którym był Amerykański stan, ale z tym też miałem problem bo jak wpisałem je za pierwszym razem i po kilku innych próbach to województwo się nie zapisało i dopiero jak w ramce na numer telefonu przez przypadek wpisałem przecinek i to usunąłem i jeszcze raz wpisałem moje województwo to wtedy wszystko się zapisało. No i teraz nie wiem czy eBay pokazuję mi kwotę która muszę zapłacić za przesyłkę adekwatną do mojego kodu pocztowego/województwa czy pokazuje mi kwotę za przesyłkę do Kalifornii którą na początku wybrałem z listy bo nie miałem wyboru. Proszę o szybką odpowiedź bo do końca aukcji zostało 10 godzin.

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Koszt przesyłki z USA Nowego Jorku od prywatnego sprzedawcy

Nie za bardzo rozumiem. Jak brzmi adres? Jaki kraj? Wiem że kraju nie można zmienić z tego gdzie jesteś zarejestrowany

 

Otrzymasz wg adresu podanego na eBay na który nastąpi wysyłka czyli, rozumiem, do Kaliforni.

 

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Koszt przesyłki z USA Nowego Jorku od prywatnego sprzedawcy

Anonymous
Nie dotyczy

Zapomniałem napisać, że przesyłka ma trafić do Polski a dokładniej do województwa Lubelskiego. Z wybraniem kraju nie było problemu. Polska była na liście którą mi się wyświetliła. Tylko zamiast Polskich województw w ramce stan/prowincja miałem do wyboru tylko Amerykańskie stany. No i pytanie brzmi czy ta kwota którą podaje mi eBay to jest prawdziwa cena wysyłki do Polski czy może eBay nie wie co ma napisać i podaje mi cenę wysyłki do Kalifornii bo Polskiego województwa nie było na liście.

 

W ramce "Wysyłka, zwroty i płatności" w ogłoszeniu jest napisane:

 

Dostawa do: 22-100

 

Wysyłka         Szac. między Śr, 29 lis a Pt, 8 gru

                           21,38 $US (około 88,55 zł)

                           eBay International Shopping

 

Cło                   US $0.00 (około 0,00 zł)

                           Szacowane; kwota ostateczna przy                  realizacji transakcji

 

Lokalizacja    Newfane, New York, Stany Zjednoczone

 

Z jedynych informacji pokrywających się z rzeczywistością które podaje eBay jest cło. Z tego co czytałem to przesyłki powyżej 150 euro podlegają ocleniu. Jakby Pana zastanawiało co zamawiam to jest to gra na PC. Kosztuje 62,17 zł

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Koszt przesyłki z USA Nowego Jorku od prywatnego sprzedawcy

To jest na pewno opłata do Polski.

Wskazuje na to: "eBay International Shopping" (powinno być "shipping").

Po transakcji, przy kasie, doliczą opłaty graniczne. 

Cła faktycznie nie będzie bo suma jest mniej niż 150 euro ale doliczą VAT.

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Koszt przesyłki z USA Nowego Jorku od prywatnego sprzedawcy

Anonymous
Nie dotyczy

No to mam nadzieję, że będzie tak jak jest napisane na eBay'u. Dziękuję za odpowiedź i przepraszam za literówkę "Shopping" to przez auto korektę 

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź