Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Zapłata podatku VAT dla Kupującego?

Dzień dobry. Zamierzam pierwszy raz dokonać zakupu przedmiotu z zagranicy na ebay. Konkretnie: jestem osobą prywatną, przedmiot będzie zakupiony w Hiszpanii, również od osoby prywatnej. Czy poza kosztem przedmiotu i wysyłki (podanej już w ogłoszeniu)...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 83 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Hurtowe zakupy z USA

Witam wszystkich, Przeszedł mi przez głowę szalony pomysł.Chciałabym kupić kilkanaście przedmiotów z USA. Koszty wysyłki dla każdego z nich niestety są duże i przy kilkunastu małych przedmiotach robi się to niezbyt opłacalne. Zaczęłam się zastanawiać...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 37 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

zamówienie jako gość

Witam wszystkich. Czy jest możliwość podpięcia numeru zamówienia, jeszcze nie zrealizowanego , złożonego jako gość do później założonego konta na ebay?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 20 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

opłacone a towaru brak

17.12.2023 roku zapłaciłam kartą za grę komputerową jako gość a teraz ebay mi mówi że z innego konta się logowałam i nie mogę nic się dowiedzieć jedna wielka ściema i oszustwo a pieniądze umieli z konta zabrać telefon podałam brak kontaktu UWAŻAJCIE

Awatar użytkownika autor Nie dotyczy
  • 38 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Bezpłatna wysyłka za granicę z Japonii

 Dzień dobry,Chce kupić produkt(ubranie) o wartości 730,32zł (182,04 US) z Japonii korzystając z dostawy "Bezpłatna wysyłka za granicę z Japonii". Czy będę musiała płacić cło lub VAT? Jeśli tak to o jakieś kwocie mówimy.

IMG_5836.jpeg
Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 225 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Koszt przesyłki z USA Nowego Jorku od prywatnego sprzedawcy

Dzień dobry, chciałbym się dowiedzieć czy koszt przesyłki z USA Nowego Jorku od prywatnego sprzedawcy podany przez eBay w 100% pokrywa się z rzeczywistością czy będę musiał spodziewać się jakichś dopłat z mojej strony przy odbiorze. Takie pytanie prz...

Awatar użytkownika autor Nie dotyczy
  • 108 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Propozycja kupna poza eBay

Dzień dobry, kupiłem filmy fotograficzne na eBay z Niemiec i od razu dostałem od sprzedającego wiadomość, że ma ich więcej, i jeśli kupię tę dodatkową ilość, może je wysłać razem z przesyłką kupioną przez eBay. Brzmi prawdopodobnie, bo objętościowo a...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 50 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Znikające paczki z USA

Witam Czy ktoś ma podobne przypadki ? Niedawno kupiłem na stanach zegar oczywiście zapłaciłem za niego i koszty transportu i wszelkie podatki. Przesyłka wysłana za pośrednictwem Ebay. Dotarła do centrum dystrybucji DHL we Francji ( bo za ich pośredni...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 83 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupowanie ze stanów i make offer

Dzień dobry, pierwszy raz kupuje coś przez Ebay. Złożyłam ofertę z niższa cena sprzedającemu i po 3 min otrzymałam fakturę z ebay na opłacenie zamówienia. To znaczy, ze przedmiot już będzie mój, czy dopiero po opłaceniu sprzedawca zaakceptuje bądź od...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 80 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Import z UK do polski Poczta Polska

WitamMam po raz kolejny problem z naszą kochaną PP.Zakupiłem niedawno zegar na aukcji UK za wartość około 400 GBPNadawca wysłał wspomniany przedmiot za pomocą Royal Mail i niestety łapę na tą przesyłkę położyła nasza PP.Oczywiście dostałem zawiadomie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 303 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

zwrot pieniądzy za niedostarczony przedmiot

że ebay odda pieniądze , za niedostarczony towar?Na skutek błędu w adresie paczke odesłąno (do USA) jest to na trackingu ebay jednak nie chce oddać pieniędzy (około 700 zł.)Czy wogule można jakoś to od nich albo od sprzedającego odzyskać?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 71 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Niemożność kupowania przedmiotów w zagranicznych serwisach ebay

ebay ogranicza zakup przedmiotów u zagranicznych wystawców poprzez branie pod uwagę wyłącznie adresu rejestracji użytkownika. Nawet jeśli użytkownik posiada podpięte i wpisane w ebay adresy dostaw z innych krajów, w tym kraj dostawy sprzedającego. Og...