Jak znależć paczkę juz w Polsce?

asharahmerki
Użytkownik

Ten temat będzie szybki do zamknięcia podejrzewam.



Zakupiłam przedmiot i został on wysłany z Anglii z numerem do trackingu: RJ5700392**GB


Na track.royalmail pisze "Your item, posted on 06/09/11 with reference RJ5700392**GB has been passed to the overseas postal service for delivery in POLAND."



Rozumiem przez to, że paczka już jest w Polsce i przestał działać ich system trackingu więc muszę namierzyc ją już w kraju. Problem w tym, że zwiedziłam chyba wszystkie możliwe firmy i nic. Wklepuję kod i albo pisze, że kod niepoprawny albo że takowej przesyłki nie ma.



Czym ta przesyłka może iść i ile jeszcze trzeba czekać? Ostatnio robiłam zakupy i farby dotarły z UK po 3 dniach i mogłam ją śledzić (a wysyłka była taka sama).



Nie chodzi mi o to, że długo czekam bo to nie robi dużej różnicy ale chciałabym wiedzieć co się dzieje z ta paczką w naszym cudownym kraju gdzie lubią takie rzeczy znikać.



Dzięki za pomoc.

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Jak znależć paczkę juz w Polsce?

ta przesyła została wysłaną pocztą i w swoim urzędzie pocztowym jej szukaj


 


sprawdź na śledzeniu poczty http://sledzenie.poczta-polska.pl/ lub zadzwoń do działu reklamacji poczty przesyłek zagranicznych i miła pani Ci prawdę powie na temat tej przesyłki 2255481196


 


Twoja przesyłka zostałą 6 września wysłana za granicę


 


najdalej jutro będzie


 


 

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Jak znależć paczkę juz w Polsce?

asharahmerki
Użytkownik

Niestety "


Brak przesyłki o podanym identyfikatorze"



Ta paczka ogólnie nie istnieje w żadnej wyszukiwarce firm które znalazłam. Kombinowałam że może bez literek, to tak to siak.


Nie ma jej.



Jak nie dojdzie w tym tygodniu zacznę się martwić bo Poczta polska nie raz załatwiła mi przesyłkę...

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Jak znależć paczkę juz w Polsce?

wiem ze temat stary..ale trafiłem własnie na niego gdyż mam podobny problem, a mianowicie expresowa paczka z angli do polski trafiła 5 dni temu i nic..nie widać jej ani nie słychać.

ze sprawdzaniem tez to nie jest do konca ze poczta polska się tym zajmuje. kiedyś dostałem paczkę wysłaną usługa parcelforce i ku mojemu zdziwieniu, kiedy mnie nie zastali w domu..paczka byla do odebrania w jakimś sklepie z gaciami. listy z angli i paczuszki z chin lądują na poczcie, która jest praktycznie obok tego sklepu z gaciami, a parcelforce ląduje u nich...czyli wychodzi na to ze to jakiś chyba mniej znany kurier zajmuje się dostarczaniem paczek.

tyle z moich spostrzeżeń

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Jak znależć paczkę juz w Polsce?

 R-ki z Angli  dostarcza od 3lat  GLS polska

 

https://gls-group.eu/PL/pl/sledzenie-paczek

 
 
to samo PARCELforce  może być do odbioru w punktach parcelSHOP (można odebrać i nadać  przesyłii GLS)
 
 
a i tak najlepsze jest odbieranie listów z sądów  w lokalnym sexshopie :))  ------ INPOST
 
 
 
Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź