anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy spór otwiera się na ebay czy paypal? i co dalej?

Witam,

 

Kupiłam na ebay przedmiot, który miał być nowy a jest uszkodzony. Zakup z Belgii, zapłaciłam paypalem. Pisałam do sprzedawcy poprzez ebay, że mnie oszukał, bo jakbym wiedziała o uszkodzeniu to bym nie brała udziału w aukcji, załączyłam zdjęcie itp i itd.- oczywiście bez odpowiedzi. I teraz moje pytania:

Gdzie taki spór najlepiej otworzyć na ebay czy poprzez paypal?

Czy w przypadku przegrania sporu nadal będę mogła wystawić negatywny komentarz?

Jakie mogą być propozycje rozwiązania takiego sporu?

Niechciałabym odsyłać przedmiotu, bo wysyłka będzie mnie kosztowała prawie tyle co cały zakup. Najlepiej jakbym otrzymała nowy przedmiot bez odsyłania tego uszkodzonego, albo ewentualnie jakaś obniżka ceny: dałam 5 euro to niech mi zwróci przykładowo 2/2,5 euro.

Z góry dziękuję za odpowiedzi. 

pozdr.

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Czy spór otwiera się na ebay czy paypal? i co dalej?

Spór na Paypalu

 

 

znajdujesz płatność w historii na swoim koncie PP otwierasz "Szczegóły" i na dole  masz jesli jest problem z tranzakcją zgłoś problem

 

 

 

----->  tutaj w sprawie o niezgodnośc z opisem spór / roszczenie może długo trwać i może PayPal poprosić cię o opinię osoby trzeciej - eksperta  od tego towaru aby orzekł czy uszkodzenie nie jest uszkodzeniem "transportowym " czy jest ukrytą "wada" o której sprzedawca wiedział   jak by co przez Prywatną Wiadomość moge podpowiedzeć dokładnie co i jak  i jak dodawać np. dokumenty zdjęcia

 

 

na pay Palu zdecyduszesz czy chcesz całkowity zwrot kasy z odesłaniem towaru z trackingiem czy zwrot cześciowy  pieniędzy   

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź