anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę zamówić coś do Polski przez angielskiego e baya?

Witam, mam angielskiego e baya i chcialabym zamowic cos na Polski adress. czy to mozliwe czy zalezy od sprzedajacego gdzie wysyla przesylki? Zalogowalam sie rowniez jak widac na polskim ebayu uzywajac loginu i hasla z angielskiego i czy wystarczy tylko zmienic adres wysylki na polskim i zamowic cos z anglii czy musze cos robic z paypalem i tam tez zmienic adresy zeby byla zgodnosc? Po prostu prosze napiszcie mi jak moge zamowic cos z anglii zeby doszlo na polski adres? Dziekuje z gory:) soryy za moja niewiedze.czekam na odpowiedz. pozdrawiam

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Czy mogę zamówić coś do Polski przez angielskiego e baya?

Adres zmieniasz na Ebay rejestracji i z tego Ebay Paypal bierze adres do wysylki. Dla pewnosci sprawdz i zmien rowniez adres na Paypal.

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Czy mogę zamówić coś do Polski przez angielskiego e baya?

Nie do końca jest tak....Możesz zamówić owszem ale jeśli sprzedający udostępnił taką formę wysyłki.Reasumując.Jęsli jest możliwa wysyłka do PL to przedmiot kupisz,jeśli nie to nie....Może być też opcja zapytania o koszt...Na koniec....wyślij emaila sprzedawcy z adresemm wysyłki a przedtem zapytaj czy wysyła np.do PL.Na pewno jest to lepsze niż zmiana danych w koncie użytkownika....

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź