anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości prośby o podanie kosztów całkowitych.

Kupiłem 4 przedmioty od jednego sprzedawcy i terez do każego produktu doliczają mi się koszty wysyłki. W sumie wyszło 16GBP i napisałem do sprzedawcy czy tak powinno być i dostałem od niego odpowiedź że nie i że mam poprosić o podanie kosztów całkowitych ale nigdzie takiej opcji nie mogę znaleźć. Wchodze w zaległe płatności klikam "Zapłać teraz" pojawia mi się lista przedmiotów które kupiłem i nigdzie na tym etapie nie widzę łącza "Poproś sprzedającego o podanie kosztów całkowitych" Z tego co wyczytałem powinno to być obok nazwy użytkownika ale ja mam tylko "Dodaj wiadomość" i jest to zwykła wiadomość do sprzedawcy. Więc co w tej sytuacji mam zrobić? Czy posiada ktoś screena gdzie będę widział miejsce w którym powinna być ta opcja? Bo już przeszukałem każdą zakładkę i chyba każde miejsce i nigdzie tego nie widzę ale może robię coś źle. Proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Brak możliwości prośby o podanie kosztów całkowitych.

sprobuj zainicjowac platnosc poprzez moj ebay na ebay.co.uk i zobacz, czy tam tez nie widac tej opcji. jesli jej brak, zrob screenshota z tego co widzisz i wyslij do sprzedawcy z prosba, aby on sprobowal zmienic koszty wysylki ze swojej strony

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Brak możliwości prośby o podanie kosztów całkowitych.

Na ebay.co.uk mogę wysłać prośbę o koszty całkowite jednak gdy chcę to zrobić wyskakuje mi komunikat "We're sorry, but we can't complete your request at the moment. If you see this message more than once, contact us, and we'll do our best to help. "

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Brak możliwości prośby o podanie kosztów całkowitych.

Wyjasnij sprzedawcy sprawe i popros o przyslanie invoice.

Kiedys tak bylo ze z zerowym dorobkiem nie wszystkie opcje byly dostepne - moze wciaz tak jest...u
Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Brak możliwości prośby o podanie kosztów całkowitych.

wybierz 1z4 przedmiotow  na dole strony masz zadaj pytanie

 

Płatność i realizacja transakcji

 

i na na górze masz     link     popros o podanie kosztówv łacznych

 

i zrób to na PL stronie bo na uk są czasami blokady ---- potem spr czy masz wiadomość w wysyłanych wiadomosciach ebay

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Brak możliwości prośby o podanie kosztów całkowitych.

Kupiłem kolejne przedmioty i teraz bez problemu mogę poprosić o podanie całkowytych kosztów. Od czego to zależy? Czy sprzedawca może wyłączyć taką opcję czy to coś z polską stroną ebay jest nie tak?

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź