anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak konta bankowego i PayPal sprzedającego

Dzień dobry,

Wygrałem aukcję w włoskim ebay i pojawił się problem z zapłatą za przedmiot. Kupujący napisał w opisie aukcji, że płatnośc na konto bankowe, ale to konto nigdzie się nie wyświetla. Nie udostępnił też płatności PayPal. Po kliknięciu w Zapłać pojawai się informacja: 

Twoja płatność oczekuje na realizację. Z konta podpętego pod PayPal nic nie zeszło, sprzedający nue reaguje ba prośby o nr konta...

Nie wiem, co dalej z tym zrobić.

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Brak konta bankowego i PayPal sprzedającego

Plac tylko Paypalem, ewentualnie karta ale kredytowa. Zarownio Paypal jaki i karta sa twoim zabezpieczeniem i wystapia w twojej obronie w razie niepowodzenia transakcji. wystukaj tu, na forum: "przelew bankowy" i poczytaj ile jest przekretow 

 

Sprzedajacy bez Paypala jesli ci nie przysle - nic nie zrobisz.

 

Nie ma zadnego powodu aby sprzedawca nie mogl uzywac Paypal chyba ze stracil prawo  uczestniczyc wskutek nieuczciwosci. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Brak konta bankowego i PayPal sprzedającego

Plac tylko Paypalem, ewentualnie karta ale kredytowa. Zarownio Paypal jaki i karta sa twoim zabezpieczeniem i wystapia w twojej obronie w razie niepowodzenia transakcji. wystukaj tu, na forum: "przelew bankowy" i poczytaj ile jest przekretow 

 

Sprzedajacy bez Paypala jesli ci nie przysle - nic nie zrobisz.

 

Nie ma zadnego powodu aby sprzedawca nie mogl uzywac Paypal chyba ze stracil prawo  uczestniczyc wskutek nieuczciwosci. 

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Brak konta bankowego i PayPal sprzedającego

Problem się rozwiązał sam, a w zasadzie został rozwiązany przez odsługę serwisu - aukcja i mój zakup zostal anulowany. 

Coś musiało być nie tak z użytkownikiem.

 

 

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź