anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ustawienia konta, zakup abonamentu

mam zrobione konto

chce wykupić Duży sklep i nie mogę ponieważ na górze strony pokazuje się informacja:

 "Nie masz ważnego rozliczeniowego konta eBay. Zanim wybierzesz Sklep, podaj ważne konto. Konto rozliczeniowe"

wchodzę na link, pokazuje się strona KONTO
wchodzę na konto paypal i pokazuje się kolejne okienko

 

"

Nie ma już możliwości, aby powiązać konto PayPal, jednak powiązane uprzednio konta pozostają aktywne.
Jeśli z powodu tej zmiany nie możesz tworzyć lub poprawiać ofert sprzedaży, wyłącz opcję Wymagaj płatności natychmiastowej dla zakupów Kup teraz w ofercie."


i gdzie to mam pozmieniać teraz aby było ok i żebym mógł wykupić abonament?

 

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

ustawienia konta, zakup abonamentu

ustawienia konta, zakup abonamentu

Witajcie - również mam problem.

Pojawia mi się taki komunikat: Nie ma już możliwości, aby powiązać konto PayPal, jednak powiązane uprzednio konta pozostają aktywne.

 

CO mam z tym zrobić? Dlaczego jest problem?

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

ustawienia konta, zakup abonamentu

PayPal jest odseparowany od eBay.

Finansami zajmuje się teraz eBay.

Cytat

"eBay przetwarza płatności, więc możesz sprzedawać i otrzymywać płatności w jednym miejscu, a kupujący mają więcej sposobów na dokonanie zapłaty. Forma płatności zostanie dodana, gdy będziesz wystawiać swój przedmiot. Dbając o bezpieczeństwo serwisu, dopuszczamy tylko te formy płatności, które zapewniają odpowiednią ochronę zarówno kupującym, jak i sprzedawcom."

 

Gdzieś musisz mieć opcje utworzenia konta rozliczeniowego w Ebay gdzie dodasz konto bankowe na które (i z którego) eBay będzie wpłacał utarg dziennie lub tygodniowo (są dwie opcje do wyboru). W pomocy eBay wciąż referują myląco do PayPal. Zmiana nastąpiła niedawno bo w ub. roku i nie wszystkie odnośniki do starego systemu z PayPal usunęli. Poczytaj na forum wpisy na temat eBay management system w jakiej walucie podłączyć konto. Ale to możesz zmienić później. Aby zmienić coś w koncie bankowym najlepiej jest konto usunąć i podpiąć ponownie ze zmianami .  Inaczej Ebayowski system zachowuje się conajmniej dziwnie.

 

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź