Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Sprzedaż na ebay

Witajcie, chcemy założyć sklep na ebayu żeby wejść w rynek europejski. Możecie powiedzieć na co uważać, o co dokładniej chodzi z limitami itd?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 81 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ustawienie płatnej dostawy

Dzień dobry, na chwilę obecną wszystkie oferty są z darmową dostawą. Chciałabym dodać kilka ofert gdzie dostawa będzie płatna. Gdzie dodać dodatkową opcję dostawy, która będzie płatna? Zaznacze, że firma zlokalizowana jest w DE i na ten region chciał...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 76 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z rejestracją - blokada konta

W trakcie rejestracji dostałem takiego meila: Witaj komikomp,Nałożyliśmy tymczasowe ograniczenia na Twoje konto sprzedawcy, ponieważ zauważyliśmy działania, które uznaliśmy za zagrożenie dla naszej społeczności. Aby zweryfikować konto, skontaktuj się...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 136 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Doręczona przesyłka, a środki nadal wstrzymane.

Witam. Sprzedałem przedmiot osobie z Polski. Kilka dni temu wysłałem paczkę przez Pocztex. Na stronie śledzenia paczek jest informacja, że paczka została doręczona. Na stronie ebay nadal widnieje jednak status paczki - wysłano, a nie dostarczono. Śro...

Weryfikacja sms - zły numer

Witam, Moja żona ma problem z dostępem do konta, zmiana hasła poprzez email przebiegła bez problemu, natomiast przy logowania wymagana jest weryfikacja przez sms, ale wyświetlany numer jest nieznany, być może jakiś stary stacjonarny. Nigdy wcześniej ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 310 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż zagraniczna wprowadzanie cen dla krajów.

Dzień DobrySzykujemy się do sprzedaży książki na rynek anglojęzyczny i od wielu godzin próbujemy wprowadzić ceny z Menadzera wysyłek do strony przedmiotu. To w ogóle nie jest intuicyjne i na podglądzie nic się nie pojawia. Sprzedaż jest ustawiona za ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 53 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wykupienie Top Shop, a przeniesienie produktów.

Cześć, chciałbym wykupić subskrypcję Top Shop, jednak nie wiem, czy produkty jakie mam obecnie wystawione przeniosą się automatycznie na tą opcję sklepu. Mowa tu o kilkuset aukcjach. Obawiam się, że będę musiał je wrzucać od nowa, co zupełnie mija si...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 41 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Audyt energetyczny Gdynia

Audyt energetyczny zleca się audytorowi energetycznemu - wyspecjalizowanemu rzeczoznawcy https://otomistrz.pl/audyt-energetyczny/gdynia/ technicznemu, który przeszedl odpowiedni certyfikat. Musi dokonać oględzin budynku, ocenić stan fizyczny konstruk...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 45 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zmiana adresu email na ebay i paypal.

Witam. Zmieniłem ostatnio adres email do konta ebay i paypal. Ten sam adres jest tu i tu. Czy jak ktoś kupi u mnie przedmiot i będzie chciał zapłacić przez paypal to czy będzie widział zmieniony adres email do paypala czy trzeba wpisać go ręcznie gdz...

wzrost cen w ofertach od 01.05.2022

witam, takie pytanko - ceny wszystkich moich ofert i dostawy na ebay.de wzrosły o równe 20%, na ebay.pl, ebay.com i ebay.it ceny widnieją bez zmian, czy ktoś może coś wie w tym temacie? dziękuję i pozdrawiam

ustawienia konta, zakup abonamentu

mam zrobione kontochce wykupić Duży sklep i nie mogę ponieważ na górze strony pokazuje się informacja: "Nie masz ważnego rozliczeniowego konta eBay. Zanim wybierzesz Sklep, podaj ważne konto. Konto rozliczeniowe"wchodzę na link, pokazuje się strona K...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 335 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nietykalny ebay

Może oszukiwać,pobierać nienależne opłaty,wstrzymywać wypłaty,kroić sprzedawców na wysyłce,itd-żadne zasady oprócz zysku ebay nie obowiązują,bo to jankeska korporacja ponad prawem w państwie prawa i ...sprawiedliwości.Nawet komentarze krytykujące w i...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 751 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 3 podziękowania

E-bayowi na mózg padło!

Po wielu tygodniach od nowego wcielenia nastąpiła 1 sprzedaż. Popatrzcie jaki mi rachunek e-bay wystawił:Prowizja od sprzedaży -5,37 złZmienna wartość procentowa • Muzyka kategoria / Stawka dla 0,00 zł - 9 990,00 zł / 60,00 zł×8.94%=-5,37 złOpłata za...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 458 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 2 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań