kontakt z ebay.de

Chciałem przesłać obsłudze E-bay jak zostało z nimi uzgodnione dwa dowody wpłaty, ale nie wiem jak to zrobić, gdyż nie można załączyć plików przez formularz kontaktowy. Ma ktoś jakieś propozycje? Nie jestem biegły w sprawach związanych z obsługą komputera. Jestem na Ebayu zagranicznym nie polskim.

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

kontakt z ebay.de

jaka wiadomosc dokladnie od nich otrzymales?

 

mozesz tez do nich zadzwonic

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

kontakt z ebay.de

Dzwoniłem do nich. Powiedzieli, żebym zrobił screen z dowodów wpłaty i im przesłał lecz tu pojawił się problem, bo nie ma takiej możliwości od strony technicznej. Zazwyczaj jak dostajesz wiadomość od kogoś z ebaya to później jest możliwość odpowiedzi i wysłania pliku w załączniku "als Anhang" w formie pliku jpeg i innych podobnych. Jak dostałem od nich mejla i wybrałem opcje "antworten" to skierowało mnie to do formularza kontaktu, a tam nie można załączyć żadnego pliku.

Z tego co zrozumiałem z rozmowy to można wysłać wiadomość z załącznikiem ze swojego prywatnego mejla, ale oni nie gwarantują że ona dojdzie. Moja wiadomość może zostać potraktowana jako spam.

Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?

Przeglądałem forum i niektórzy użytkownicy też mieli problem z przesłaniem pliku.

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

kontakt z ebay.de

Ok, temat do zamknięcia. Problem rozwiązany. Jak by ktoś zmagał się z podobnym problem co ja kilka dni temu, to mogę teraz służyć pomocą:)

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

kontakt z ebay.de

Jaki jest numer telefonu do Ebay pl ? Na stronie w "kontakt" nie podaja. Napisalem do nich 06.02.2014r przed poludniem i do teraz nie mam odpowiedzi.

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

kontakt z ebay.de

 
Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź