Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Grafiki, logo i strona www na zdjęciach w aukcji.

Ostatnio moje aukcje zostały anulowane z powodu naruszenia zasad. Nie dostałem jednak żadnych wiadomości, jakie to zasady naruszyłem. Czy można umieszczać logo z przezroczystością 50 % na zdjęciach ?Jakie są dokładnie ograniczenia umieszczania dodatk...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 399 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przy zakupie Ebay spytał mnie o dane karty a potem o przelew.

Przy zakupie Ebay spytał mnie o dane karty a potem o przelew. Sytuacja w skrócie wygląda tak:kupuje od Niemca pewną rzecz. Po kliknięciu "kup teraz" musiałem wypełnić wymagane dane i teraz tak...zaznaczyłem że płatność kartą, więc poprosiło mnie o da...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 129 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

eBay anulował zamówienie- co z pieniędzmi?

Witam serdecznie wszystkich użytkowników.Jest tu nowy wiec proszę o wyrozumiałość.Złożyłem zamówinie na jednej z aukcji. Zapłaciłem za nie kartą.Po kilku godzinach otrzymałem informację od eBay " Musieliśmy anulować Twoje ostatnie zamówienie".Powodem...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 130 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zepsuta konsola

Hej. Ogolnie to mam problem, poniewaz zamowilem sobie ps4 i zaplacilem za niego 61 euro. Jak juz przyszlo, to okazalo sie ze totalnie nie dziala, poniewaz wlacza sie, i od razu po wlaczeniu sie wylacza. Poprosilem sprzedawce o zwrot pieniedzy, ale te...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 222 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

kontakt z ebay.de

Chciałem przesłać obsłudze E-bay jak zostało z nimi uzgodnione dwa dowody wpłaty, ale nie wiem jak to zrobić, gdyż nie można załączyć plików przez formularz kontaktowy. Ma ktoś jakieś propozycje? Nie jestem biegły w sprawach związanych z obsługą komp...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 953 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przedmiot uszkodzony

Cześć,Kupilem przedmiot ktory nie został należycie zapakowany ( elektronika) niestety sprzet uległ uszkodzeniu. Nie wiem dlaczego ale nie moge otworzyc sporu, zwrotu - mam tylko info - "Nie możesz otworzyć prośby dla tego przedmiotu" Placilem kartą, ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 191 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie mogę usunąć danych karty debetowej na swoim koncie ebay...

Hej, Nie mogę usunać danych karty debetowej w opcjach płatności, bo ciągle wyświetla mi komunikat, jak w załączniku, a nie pamiętam, na jakim ebayu (polskim, czy amerykańskim) rejestrowałem się pierwotnie. Próbowałem na obu i ciągle ten sam komunikat...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 257 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem ze sprzedażą -rejestr wymagań wobec kupującyc

WitamRówno rok temu miałem atak na konto z którego przez parę godzin sprzedawano telefony.Szybko się zorientowałem i dzięki temu ,sprzedaż ta została zablokowana.Po kilku dniach odzyskałem władzę nad kontem.Niestety od tego czasu zapewne w ramach zab...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 123 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zapisane pojazdy

Witam , jak usunąć w aplikacji ebay zapisane pojazdy , których używam aby sprawdzić że np.dana część pasuje do auta. Dzięki z góry

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 388 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kilka adresów a Best Offer

Irytuje mnie jedna rzecz z tym związana.Używam dwóch adresów zamiennie.Gdy składam ofertę to nie ma opcji wyboru na jaki adres się to tyczy (tylko zawsze na domyślny). Rodzi to problemy i często sprzedawca np odrzuca ofertę bo nie wie, że mam drugi a...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 112 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z powiązaniem kont paypal - ebay

Witam. Dziś założyłem konto paypal. Chciałem je powiązać z kontem ebay. Wchodzę w link, przekierowuje mnie na paypal, loguje się i mam komunikat "Łączenie twoich kont jest prawie zakończone: i niżej "wróc do ebay", Po powrocie nie mam połączonych kon...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 99 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Faktury od ebay

Witam, Od pół roku otrzymuję od ebay FV brutto, na fakturze jest onformacja, że zawiera ona polski podatek VAT 23% ale nie ma na niej mojego numeru NIP, dlatego księgowa nie może odliczyć mi zapłaconego VAT. Ebay, twierdzi, że nie koryguje faktur, a ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 172 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań