anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane konto - nieautoryzowane użycie konta

Witam

Mam następujący problem. Moje konto zostało zablokowane. Otrzymałem link do resetowania hasła. Hasło zresetowałem, jednak po zalogowaniu na konto otrzymuję następującą informację "Wyślij do nas e-mail, korzystając z poniższego łącza, i podaj w wiadomości kod 87XXXXXXX. Kod ten jest inny od kodu służącego do potwierdzenia Twojego konta."

 Kiedy klikam w podane łącze zostaje przekierowany na stronę pomocy " Znajdź odpowiedz", natomiast kiedy klikam na łącze kontakt z nami zostaję przekierowany na stronę logowania i cała sytuacja się powtarza, mówiąc krótko błędne koło. 
Konto zostało mi zablokowane z powodu podejrzenia nieuprawnionego użycia. Próbowałem postępować z instrukcjami przesłanymi w mailu ale cały czas mam ten sam błąd. 
Od 3 dni próbuję rozwiązać tę sytuacje i cały czas jestem w tym samym miejscu. 
Czy ktoś wie jak mi pomóc? 
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Zablokowane konto - nieautoryzowane użycie konta

Cos mi to wyglada podejrzanie. Nie powinno sie resetowac hasla z linku w email. Email moze byc falszywy. Zaloguj sie na swoim Ebay wystukujac w przegladarce www.ebay.pl. Jesli nie mozesz sie zalogowac - zglos narychmiast do Ebhay w centrum bezpieczenstwa

https://www.ebay.pl/pages/help/account/protecting.html

 

szczegolnie to

https://www.ebay.pl/pages/help/account/securing-account.html

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Zablokowane konto - nieautoryzowane użycie konta

Daj sobie spokój z tym e-bay i ich matką pay palem, sralem. Chcesz spać sokojnie i nie być okradanym na każdym kroku, to nie rozpoczynaj współpracy z tymi dziwnymi pozaprawnymi stworami.

Pamiętaj, że żadne polskie dokumenty nie są nwet przez nich ogladane, a na jedno słowo kupujecego "nie mam przesyłki" dają mu kasę, a ty za karę jeszcze zostajesz obciążony prowizją.

Mało tch dziwactw, to jak chcesz za dużo sprzedawać z czego każda szanująca się firma powinna się cieszyć to oni założa ci blokadę. U mnie umotywowali to tyum, że za mało sprzedaję (???).

Na razie wycofuję aukcje i szukam innego pośrednika.

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź