anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam.Jak zrobić przelew z paypala na konto bankowe za zakupy???

Wygrałam licytację a osoba nie przyjmóję wpłaty na konto w paypal tylko chcę przelewu na konto bankowe. Moje pytanie jak to się robi i przelewa pieniądze na jej konto,dodam że podała mi swoje dane do przelewu. PROSZE O POMOC!!!

Wiadomość 1 z 9
ostatnia odpowiedź
8 ODPOW. 8

Witam.Jak zrobić przelew z paypala na konto bankowe za zakupy???

to nie twoj problem, olej to bo w razie zaginiecia przesylki lub nie wyslania przedmiotu hajsu nie odzyskasz (nie jestes chroniony przez serwis)

 

a kase przelewasz ze swojego banku, po pierwsze twoj bank pobiera prowizje a dwa pobieraja banki posredniczace za nim hajs wplynie na jej konto, wiec bedzie to mniej niz faktycznie przelejesz

 

 

Wiadomość 2 z 9
ostatnia odpowiedź

Witam.Jak zrobić przelew z paypala na konto bankowe za zakupy???

no tak ale najgorsze jest to że ta osoba mnie teraz wyzywa itp. A jak wycofac się z tej transakcji? czy po nieudanej transakcji ma prawo wystawic mi negatywa?

Wiadomość 3 z 9
ostatnia odpowiedź

Witam.Jak zrobić przelew z paypala na konto bankowe za zakupy???

normalnie napisz jemu z poziomu aukcji, ze nie jestes juz zainteresowany, a jest to jego psim obowiazkiem, aby anulowal sprzedaz

 

jak bedzie kumaty to bedzie wiedzial jak to zrobic 😆 a robi sie tak, ze sie otwiera sprawe o zwrot prowizji, ty to potwierdzasz i juz

 

o negatywie z jego strony zapomnij, sprzedawcy innej opinii niz pozytyw nie moga wystawic, negi i neutrale dla sprzedawcow zostaly zlikwidowane w maju 2008 r.

 

ty jemu wystaw nega to bedzie mial nauczke 🙂

Wiadomość 4 z 9
ostatnia odpowiedź

Witam.Jak zrobić przelew z paypala na konto bankowe za zakupy???

hej,dzięki za pomoc 🙂 tak zrobiłam i anulowałam swój zakup. Dzięki . pozdro.

Wiadomość 5 z 9
ostatnia odpowiedź

Witam.Jak zrobić przelew z paypala na konto bankowe za zakupy???

ok, nmzc a nega walnelas? pzdr 😉

Wiadomość 6 z 9
ostatnia odpowiedź

Witam.Jak zrobić przelew z paypala na konto bankowe za zakupy???

jeszcze nie,czekam na jej krok..... jak ona mi wystawi to i ja jej też 😉

Wiadomość 7 z 9
ostatnia odpowiedź

Witam.Jak zrobić przelew z paypala na konto bankowe za zakupy???

dostałam od niej odpowiedz, napisala mi że zgłosi to do ebay i musze go kupić bo umowa jest wiążąca. Co mi grozi za nie kupienie od niej tego przedmiotu od ebay????

Wiadomość 8 z 9
ostatnia odpowiedź

Witam.Jak zrobić przelew z paypala na konto bankowe za zakupy???

ona ci nega nie wystawi, bo sprzedawcy na ebayu wystawiaja tylko pozytywy, negi i neutrale zostaly zlikwidowane ponad 6 lat temu

 

napisala mi że zgłosi to do ebay i musze go kupić bo umowa jest wiążąca. Co mi grozi za nie kupienie od niej tego przedmiotu od ebay????

 

napisala mi że zgłosi to do ebay i musze go kupić bo umowa jest wiążąca.

 

prd bzdury, w tej chwili kupujacy moze zrezygnowac z zakupu w kazdym momencie, nawet i po 30 s od momentu klikniecia KT

 

Co mi grozi za nie kupienie od niej tego przedmiotu od ebay????

 

jak wredny babsztyl to otworzy sprawe o zalegla platnosc, jesli nie zaplacisz to na koncie bedzie wisiec zalegla platnosc

 

 

Wiadomość 9 z 9
ostatnia odpowiedź