anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam . Bardzo proszę o pomoc, ponieważ jestem w trudnej sytuacji materialnej

 Witam . Bardzo proszę o pomoc, ponieważ jestem w trudnej sytuacji materialnej. Mieszkam na wsi i przez covid straciłem pracę, Proszę o jakąkolwiek pomoc. 💚💚💚💚💚💚💚💚😥, będę bardzo wdzięczny kochani, każda złotówka się liczy, wierzę w to że dobro do was wróci, naprawdę z góry bardzo dziękuję.

Tutaj przedstawiam sytuację Witam mam 24 lat, mam chwilowo ciężką sytuację. Mieszkam na wsi wszędzie mam. Daleko z tego powodu nie mogę znaleźć pracy, szczególnie teraz w tej sytuacji jestem zarejestrowany w urzedzie pracy jako bezrobotny wizyta dopiero na 20 kwietnia, 😥, , dzwonię cały czas na olx o pracę ciężko mi znaleźć, mam wykształcenie podstawowe, wiosna zawsze zaczynam pod koniec kwietnia szparagi, po szparagach czereśnie i do listopada zawsze mam pracę, najgorsza zawsze ta zima, blagam o pomoc bardzo proszę każda złotówka się liczy. Czasem już mam ochotę się zabić , rachunek za wodę przyszedł itp, zrobiłem trochę remontu z zrzutki poprzedniej lecz mi ją zablokowano i kupiłem wszystkiego do dokończenia remontu , mam bardzo stare i zniszczone okna przez co gdy wieje i pada odczuwam to w domu jest straszny przeciąg i robi mi się kałuża w domu proszę was o trochę grosza na jedzenie i rachunek każda złotówka się liczy, z góry dziękuję, jeśli nie możesz pomóc to proszę udostępnij ten post z linkiem
https://zrzutka.pl/brffhd

Wiadomość 1 z 1
ostatnia odpowiedź
0 ODPOWIEDZI 0