Weryfikacja sms - zły numer

Witam, 

Moja żona ma problem z dostępem do konta,  zmiana hasła poprzez email przebiegła bez problemu, natomiast przy logowania wymagana jest weryfikacja przez sms, ale wyświetlany numer jest nieznany, być może jakiś stary stacjonarny. Nigdy wcześniej nie było takiej sytuacji, konto cały czas jest używane i nie trzeba było weryfikacji sms a dopiero dziś rano taki problem się pojawił. Kontakt do obsługi ebay jest niemożliwy bo zawsze odsyła do strony logowania i błędne koło się zamyka. Co w takiej sytuacji zrobić?

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Weryfikacja sms - zły numer

nie brzmi to za dobrze, mogło dojść do włamania na konto ale mogę się mylić, miałem podobnie rok temu; kontakt z obsługą jest możliwy np z ebay.pl przez Messengera

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Weryfikacja sms - zły numer

powyzej jest post z tym samym problemem. Sugeruje odwiedzic strone Ebay na Fejsbooku. Podobno tam najszybciej mozna otrzymac pomoc 

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Weryfikacja sms - zły numer

Problem się rozwiązał - najwyraźniej to był błąd strony ebay, która po jakiś zmianach nagle zażądała weryfikacji  kodem sms bez możliwości poprzez email. Następnego dnia taka opcja się pojawiła i można było bez problemu dostać kod weryfikacyjny na email, normalnie się zalogować i zmienić telefon na właściwy.

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Weryfikacja sms - zły numer

całe szczęście że wszystko OK!

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź