anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż do niemiec, blokada konta

Dostałem od ebay bardzo ciekawą wiadomość że moje konto zostanie zablokowane jeżeli nie prześlę im zaswiadczenia z niemieckiego urzędu skarbowego, problem z tym że go nie dostanę bo nie spełniam żadnego z warunków do jego uzyskania... jedyna odpowiedź jaka dostałem z serwisu ebay, przetłumaczona przez translatora i pisana przez jakiegoś turka dodała tylko tyle do tematu że znalazłem się na liście do zablokowania mojego konta bo sprzedałem niemcowi przedmiot za 30$ i to cały mój obrót z niemcami od lat....

 

Oczywiście jeszcze w kwietniu mogłem liczyć na odpowiedz w jezyku polskim od Kingi i innej Polki .... na ta chwile zero kontaktu w jezyku polskim, piszą kompletnie nie na temat! i nic sie nie mozna szerzej na ten temat dowiedziec, czy zostanie całkowicie zablokowane moje konto, czy tylko sprzedaż na rynek niemiecki.... nic kompletnie zero informacji, non stop przesyłaja mi wiadomość że mam im przesłać certyfikat którego i tak nie dostane.

 

Czy ktoś jeszcze w ogole odpowiada tam w Polskim jezyku????????

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Sprzedaż do niemiec, blokada konta

Jedno jest pewne obsługa polskiego użytkownika na ebay jest GÓWNINA to niewątpliwy fakt.

Bardzo czesto piszą ludzie nie rozumijący słowa po Polsku więc porozumić się nie można .

To pierwszy podstawowy problem 

Rozumiem że jesteś sprzedawcą w Polsce ? To co oni chcą od ciebie i co ty masz im przedstawić z Niemieckiego urzędu 🙂 

Ktoś jeśli tak jest całkie  zdurniał

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź