Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Sprzedaż przedmiotu i próba wymuszenia zwrotu z Japonii

Hej,zacznijmy od tego, że choć posiadam długo konto na Ebay to korzystałem z niego prawie wyłącznie do zakupów za granicą, sprzedaż zdarzała mi się bardzo rzadko. Ostatnio jednak postanowiłem sprzedać swój rower. Był on dosyć dobrej klasy, a co za ty...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 640 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy macie świadomość z jak dużym ryzykiem wiąże się akceptacja programu ochrony kupujących w PayPal?

Pisze ku przestrodze - doświadczyłem tego na sobie... Kupujący na zgodnie z założeniami tego programu, ma aż 180 dni na złożenie roszczenia zwrotu.np. z powodu, że nie spełnił on jego oczekiwań:) Paypal nie weryfikuje (lub udaje, że to robi) zgodnośc...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 469 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pusta paczka, jak się ustrzec przed oszustem kupującym?

Dzień dobry. Ponieważ jestem nowy na Ebay, a chcę sprzedać kilkanaście ciekawych, naręcznych zegarków Omega z mojej kolekcji i zastanawiam się co powinienem zrobić, aby ustrzec się oszustów kupujących. Ponieważ mam konto z zerową liczbą komentarzy, m...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 354 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Konto firmowe i werfikacja .

Witam otóz utowrzyłem konto firma no i pojawia sie pytanie , czy opłaca sie sprzedawać na ebay jako firma ?? Czy moze lepiej jako osoba idywidualna i mimo to wystawiać faktury itp . Drugie pytanie to to czy da sie np w połowie działalności przejsc z ...

moduł Ebay do Prestashop

Witam,korzysta ktoś z was z oprogramoweania Prestashop i prowadzi sprzedaż na Ebayu? Pytam bo zaczynamy sprzedaż i cielibyśmy, aby cały import zamówień odbywał się do naszego sytemu. Jak wy to rozwiązaliście technicznie u siebie? Zależy nam na synchr...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 224 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie mogę dostać faktury na firmę choć mam konto firmowe

Mam problem, ponieważ zmieniłem konto z prywatnego na firmowe. Support mi odpisał że nawet jak konto jest firmowe po zmianie to i tak na fakturze będzie widoczne tylko imię i nazwisko zamiast nazwy firmy. to mi nie pasuję ponieważ chcę na fakturze mi...

Awatar użytkownika autor Nie dotyczy
  • 219 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ebay wysyłka elektroniczna

Witam,Przeczytałem https://www.ebay.com/help/policies/prohibited-restricted-items/digitally-delivered-goods-policy?id=4289. Czyli reguły i informacje ebay'a dotyczące wysyłki produktów cyfrowych. W moim wypadku były to klucze do gier. Niestety przecz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 432 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Własny szablon nie wyświetla się na urządzeniach mobilnych

Dzień dobry,mam problem z własnym szablonem, który chciałabym zamieścić na niemieckim ebayu. Na komputerze responsywność działa, jednak po dodaniu w edytorze HTML aukcji kodu narzędzie do sprawdzania poprawności wyświetlania na urządzeniach mobilnych...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 239 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Mam pytanie techniczneMam pytanie techniczne

Witam.Mam pytanie.Miał ktoś lub ma problem z płatnością za ebay.Wpłacam pieniądze przez paypal a ebay ich nie księguje rachunek rośnie mam potwierdzenie wpłaty z infolini paypal.Co jest najlepsze nie mogę się skontaktowac z biurem obsługi.Pisze do ni...

Niemiecki ebay i problem

witam mam problem , ponieważ chce wystawić aukcję na ebay DE i przy wystawaniu wyskakuje takie cos: Wygląda na to, że jest problem z tą ofertą. Wygląda na to, że nie ma aktywnego konta PayPal dla podanego adresu e-mail. Dodam , że aukcje na polskim e...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 406 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! ustawienie kosztów wysyłki za granicę

Witam, Na Amazon można sobie wejść w zakladkę i podać ceny dla poszczegółnych obszarów dla wszystkich aukcji jednocześnie.Tutaj jednak takiego czegoś nie ma albo nie możemy znaleźć. Proszę o pomoc.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 623 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż do niemiec, blokada konta

Dostałem od ebay bardzo ciekawą wiadomość że moje konto zostanie zablokowane jeżeli nie prześlę im zaswiadczenia z niemieckiego urzędu skarbowego, problem z tym że go nie dostanę bo nie spełniam żadnego z warunków do jego uzyskania... jedyna odpowied...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 279 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Brak aukcji w wynikach wyszukiwania

Witam,od wystawienia moich dwóch ofert upłynęło ponad 24 godziny, metoda płatności to paypal, wysyłka zagraniczna (bo wystawiam przedmioty skierowane głównie z myślą o kupujących spoza Polski) - mimo tego nie mogę znaleść swoich aukcji ani na polskie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 663 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań