Spadek sprzedaży

Witam.Pytanie ogóle do wszystkich.Od miesiąca,może trochę dłużej straszny spadek sprzedaży.Kiedyś przelewy co tydzień po kilkaset euro,teraz po kilkadziesiąt euro.Macie podobnie bo mam wrażenie jak by ktoś sprzedaż blokował.Dosłownie taki spadek zaczął sie w ciągu kilku dni.Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 22
ostatnia odpowiedź
21 ODPOW. 21

Dot.: Spadek sprzedaży

u mnie w lipcu poprawa, ale druga połowa czerwca była raczej słaba...

Wiadomość 11 z 22
ostatnia odpowiedź

Dot.: Spadek sprzedaży

caly czas masakra doslownie nic sie nie sprzedaje

Wiadomość 12 z 22
ostatnia odpowiedź

Dot.: Spadek sprzedaży

Serio myślałem, że ludzie są na wakacjach i nie zawracają sobie głowy zakupami. Kiedy to się zaczęło, zarejestrowałem działalność gospodarczą i zacząłem sprzedawać hamulce do samochodów. Mam zero obserwujących, minimalne wyświetlenia... Kompatybilność, ceny, odmiany, prawidłowe opisy. Wszystko jest ustawione. Jedyne, czego brakuje, to nazwa aukcji pasująca do innego sprzedawcy. Nazwy moich aukcji to nazwa producenta i kody produktów, ponieważ szczerze nie wierzę, że to robi jakąkolwiek różnicę. Sprzedaż zerowa. wszystko w porządku ...

Wiadomość 13 z 22
ostatnia odpowiedź

Dot.: Spadek sprzedaży

Popraw pozycjonowanie w wynikach wyszukiwarki. Obniż cenę aby znaleźć się na górze po sortowaniu wg. najniższych cen, wybierz promowanie wg. procentu sugerowanego plus co nieco więcej np. 0,1 %

Wiadomość 14 z 22
ostatnia odpowiedź

Dot.: Spadek sprzedaży

Ja mam zegarki kolekcjonerskie i od ponad miesiaca zero ofert-nawet bezczelnych od jankeskich chamów,zero pytan-tak jakby nikt sie nie interesowal albo konto bylo nieaktywne.

Wiadomość 15 z 22
ostatnia odpowiedź

Dot.: Spadek sprzedaży

 

Czy są kandydaci do wysłania ofert?

Popatrz ilu odwiedza stronę. Jeśli liczba utrzymuje się na dotychczasowym poziomie  to znaczy że czas na zrewidowanie ceny.

Czy masz włączoną opcję lepszej oferty (best Offer)?

Wiadomość 16 z 22
ostatnia odpowiedź

Dot.: Spadek sprzedaży

Napisałem,że brak nawet bezczelnych,skandalicznie niskich ofert od jankeskich chamów więc muszę mieć "the best offer"-to nie jest tylko mój problem,wygląda na to,że ebay dzięki swojej pazerności i coraz bardziej kretyńskim zasadom/wymaganiom traci popularność nie tylko wśród sprzedawców.

Wiadomość 17 z 22
ostatnia odpowiedź

Dot.: Spadek sprzedaży

Myslales ze tylko na allepadalcu zlodzieju dziala algorytm "TREFNOSC" hahahaha to narzedzie do manipulacji i naduzyc zmuszajacy do placenia haraczu pod postacia promowania i innych drogich opcji platnych.Czasy dobrego handlu i tu i tam skonczyly sie gdzies o kolo 2014 roku

Wiadomość 18 z 22
ostatnia odpowiedź

Dot.: Spadek sprzedaży

Nie tylko allepadales kombinuje.......hehehehe Dziwi mnie tylko to,ze w dobie dzisiejszego internetu ludziesa tak naiwni.A na allepadalcu to juz w ogole wyzysk i dojne krowy

Wiadomość 19 z 22
ostatnia odpowiedź

Dot.: Spadek sprzedaży

No to twoje zdziwieniejeszcze ma szansę się pogłębić bo na przykład ja zostałem zrobiony w jajo na 3 ostatnich zakupach - oto kupiony mikrofon jaki otrzymałem

Zrzut ekranu 2024-04-19 141656.jpg

  Ładowarka do akumulatorków AAA przyszła dla 2x9V baterii choć kupiłem i zapłaciłem za właściwą a z jednego zakupu sprzedający anulował bez mojej wiedzy i zgody.

Przepraszam za uogólnienie ale mam dość tych oszustw i wycofam się z Ebaj na dłuższy czas bo albo oszukuje Ebaj albo sprzedający.

Pozdrawiam.

Wiadomość 20 z 22
ostatnia odpowiedź