Spór Paypal

Dziękujemy za skontaktowanie się z firmą PayPal w sprawie apelacji sprawy o
numerze identyfikacyjnym: PP-002-817-867-254.

Panie Jerzy, sprawdziłam Pańską apelację i potwierdzam, że numer
monitoringu przesyłki wskazuje dostarczenie dnia, 31/12/2013 dlatego
apelacja została uznana przez nasz serwis. 

Prosimy mieć jednak na względzie, iż w przypadku uznania apelacji,
kontaktujemy się z kupującym, aby zwrócił sprzedającemu środki transakcji;
zwrotu tego nie możemy jednak zagwarantować. 
Wiadomość 1 z 10
ostatnia odpowiedź
9 ODPOW. 9

Spór Paypal

Nawet nie wiem co napisać.... Przecież to jest śmieszne i zarazem tragiczne. Teraz można by napisać poradnik dla początkujących oszustów jak mają robić zakupy od polskich sprzedawców.

 

Daj znać czy oddał kase.

Wiadomość 2 z 10
ostatnia odpowiedź

Spór Paypal

Mam dowód wysyłki, ale sprawa dotycząca nieotrzymanego przedmiotu została zamknięta na moją niekorzy...

 

Towar został ostatecznie doręczony, ale nie oddano mi pieniędzy - dlaczego?

 

Skoro zalecają używać firmy, która umożliwia śledzenie przesyłki, dlaczego piszą, że zwrotu pieniędzy nie mogą zagwarantować?

 

Serio ale ja po przeczytaniu paru tematów boję się sprzedawać na ebay....

Wiadomość 3 z 10
ostatnia odpowiedź

Spór Paypal

nie oddał kasy,na 4 "oddane" przez ebay i paypal 3 kupujących wykazało się uczciwością i oddali kasę.Natomiast ten kupujący był bardzo doświadczony,miał 900 komentarzy,na ebay od 13 lat i nawet gwiazdki za sprzedaż.Widocznie wiedział że mogę mu "naskoczyć"

 

Wiadomość 4 z 10
ostatnia odpowiedź

Spór Paypal

Dziękujemy za skontaktowanie się z nami w sprawie o numerze: 
PP-002-817-867-254.
Apelacja gwarantuje zwrot w przypadku spełnienia punktu 11.6.i umowy z 
użytkownikiem PayPal:
"Użytkownik musi odpowiedzieć w wyznaczonym terminie na kierowane przez 
firmę PayPal żądania przedstawienia dokumentacji i innych informacji, 
jakich firma PayPal może zasadnie wymagać w celu zbadania zaistniałej 
sprawy."

https://cms.paypal.com/pl/cgi-bin/marketingweb?cmd=_render-content&content_ID=ua/UserAgreement_full&...

W przypadku braku komunikacji z jednej ze stron w wyznaczonym okresie 
czasu sprawa zostaje rozstrzygnięta na podstawie posiadanych informacji 
a środki zostają uwolnione do strony wygrywającej roszczenie.

Próbowaliśmy się z Panem skontaktować, niestety bez powodzenia

Wiadomość 5 z 10
ostatnia odpowiedź

Spór Paypal

nie dostałem żadnego maila w tej sprawie,nie jest prawdą jakoby próbowano się ze mną skontaktować.Wysłałem im zrzuty ekranu z systemu monitorowania.Wszystko było dokładnie udokumentowane.ŻADNEJ próby komunikacji nie było.

 

Wiadomość 6 z 10
ostatnia odpowiedź

Spór Paypal

zapomniałem dodać że Paypal nie uznaje numeru wysyłki który widnieje w systemie monitorowania Poczty Polskiej.Według Paypal ten numer nie istnieje i przesyłka nie została wysłana.Co prowda sam tracking urywa się na stronie PP bo systemy Polski i Kanady nie są połączone.Ale Paypal nie dba o to co się stanie później,według Paypala przesyłka ma zostać dostarczona w czasie prowadzenia sporu czyli około 2 tygodnie..

Pracownicy Paypal sugerują wybieranie szybszych opcji np DHL i UPS których to koszt najtańszej paczki wynosi minimum 400 PLN.

Wiadomość 7 z 10
ostatnia odpowiedź

Spór Paypal

Logicznie myśląc dlaczego oni dysponują naszymi pieniędzmi jak chcą? Przedmioty wysłane, dostarczone ale z opóźnieniem. Cała dokumentacja jest. a kupujący otwiera sprawe i przyznany zwrot. Stracony przedmiot i kasa.

 

Tracking ich **bleep** obchodzi, a sami zalecają, żeby wysyłać z numerem śledzenia.

 

Użyłbym tu pewnych słów ale szkoda nerwów.

Wiadomość 8 z 10
ostatnia odpowiedź

Spór Paypal

kupujący bezczelnie anulował moją fakturę.Gdyby nie odebrał przesyłki zapłaciłbym za zwrot 6.95 zł .Zostałem okradziony z towaru

 

Paypal wykpił się tym że nie udało im się dodzwonić,a taką potrzebę nagle odczuli po 7 latach mojej działalności.W dodatku charakterystyka problemu jest taka że telefon niczego nie załatwia i w niczym nie pomaga bo i tak wszystko muszę wysłać przez e-maila i www.

Wiadomość 9 z 10
ostatnia odpowiedź

Spór Paypal

Nie od dziś wiadomo, że ten serwis to wylęgarnia oszustów a dopóki $$ się zgadzają to "specjaliści" z ebay nic z tym nie zrobią. Serwis do transakcji w którym NIE MOŻNA WYSTAWIAĆ OPINII NEGATYWNYCH - KPINA... Oby ktoś obalił tego monopolistę i zaczął po ludzku traktować swoich klientów bo w tym przypadku niestety nie ma na co liczyć w tej kwestii

Wiadomość 10 z 10
ostatnia odpowiedź