Sklep czy nowe konto?

Witam, potrzebuje wystawic na ebay ok 700 przedmiotow.

Chce sprzedawac w kilku krajach i mam pytania.

Jak to zrobic najtaniej?

1.Wykupic duzy sklep i czy dzieki niemu moge za darmo wystawiac na innych ebayach de, fr, it itd oferty?

2. Czy moze lepiej na kazdym ebayu de,fr,it itd zalozyc osobne konto i tam wystawiać aukcje.

3, Co to jest ebaymag i jak ma sie do sklepu?

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Sklep czy nowe konto?

Najekonomiczniej jest wystawiac samemu np. wystawiajac na Ebay.com twoje aukcje sa automatycznie widoczne w wynikach standardowego wyszukiwania w UK  i Kanadzie.

 

1.Istnieje comiesieczna oplata za sklep. Przekalkuluj czy oplaca sie przy twoim poziomie dochodu ze sprzedazy 

2. Tak byloby najtaniej. Nie musisz zakladac osobno kont. Juz masz konto na Ebay.pl. Nick oraz haslo dzialaja na kazdym Ebay.

   Mozesz zalozyc kilka kont jesli zajdzie potrzeba ale wszystkie beda tam gdzie masz adres czyli na Ebay.pl.

 

3. ebaymag to narzedzie (narzedzie jest darmowe ale niesie oplaty za wystawienie), usluga za ktora sie placi. Oplaty moga byc dosc wysokie szczegolnie jesli zlecisz wystawienie 700 aukcji. Zalecam zaczac stopniowo i obserwowac.Nie wiem jak teraz (nie wiedzialem ze to wciaz istnieje) ale 2 lata temu mieli problemy z funkcjonowaniem. 

Gdzie to znalazles (w pomocy Ebay nic na ten temat nie wyszukuje)?. Wcale by mnie nie zdziwilo ze ktos moze sie podszywac.

 

 

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź