Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

dosprzedaż

Jak robić żeby klient kupując jakis przedmiot dostał info że może do niego dokupić jeszcze inne rzeczy które są elementami dodatkowymi (opcjami) Czy to robic poprzez aukcje wielowariantowe czy jest może jakś możliwośc żeby w informacji po zakupie wid...

Nie działa reklama "anzigen " ebay.de

Witajcie,Czy są jakieś wymogi odnośnie skorzystania na nowym koncie z formatu reklamowego "anizigen" na ebay.de? W tej chwili mi to nie działa.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 124 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sklep czy nowe konto?

Witam, potrzebuje wystawic na ebay ok 700 przedmiotow.Chce sprzedawac w kilku krajach i mam pytania.Jak to zrobic najtaniej?1.Wykupic duzy sklep i czy dzieki niemu moge za darmo wystawiac na innych ebayach de, fr, it itd oferty?2. Czy moze lepiej na ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 184 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupujący otworzył sprawę, przedmiot nie został dostarczony

Witam, kupujący zgłosił do Ebay nieotrzymanie przesyłki pomimo dostępu do trackingu. Przedmiot został wysłany listem poleconym, priorytetowym z Polski do USA, z wiadomych względów są opóźnienia w dostawie. Ebay wyznaczył datę dostarczenia do 02.06. M...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 446 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie widzę jaki wariant kupił kupujący

Jak sprawdzić jaki wariant kupił kupujący? Aukcja była z 2 opcjami rozmiaru. Kupujący kupił jeden rozmiar ale nie ma nigdzie informacji jaki rozmiar wybrał? Czy to normalne?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 103 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie mogę anulowac transakcji

Witam, chce anulowac transakcję. Przedmiot został sprzedany, ale w menu pisze tylko szczegóły zamówienia. W dodatku pod przedmiotem dalej widnieje ze przedmiot został usunięty więcej info w wiadomościach. Zweryfikowałem konto i dalej to pisze... Środ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 124 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Niewyjaśnione naliczanie opłat, zamknięcie konta

Witam, Mam następującą sytuację: od 3 miesięcy nie mogę zamknąć swojego konta ebay, ponieważ cały czas naliczają się opłaty, mimo iż nie mam żadnych aktywnych subskrypcji, ani nic nie sprzedaję. Przy próbie zamknięcia konta wyskakuje komunikat, że mu...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 138 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedający dwukrotnie ponosi opłatę za transfer środków.Ot Pay Pal!

Pay Pal znów zabrał więcej niż klient zapłacił. No i mam takie info z BOK: proszę wyszukać aktualizacji z dnia 5 marca 2020 r., odnoszącej się do zwrotu środków. Zgodnie z obowiązującym regulaminem, w przypadku dokonywania zwrotu środków, sprzedający...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 215 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem ze skasowaniem aukcji

WitamEbay nie uzywalem przez kilka lat. Wystawilem 2 rzeczy, ktore sie sprzedaly tego samego dnia. Okazalo sie, ze jest problem. Kupujacy zaplacil a ja nie mam dostepu do pieniedzy. Co wiecej - przez te wszystkie lata zapomnialem haslo do paypal, zmi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 193 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zmiana informacji o firmie po włamaniu

Witam,Wczoraj w nocy miało miejsce włamanie na moje konto ebay, gdzie osoba odpowiedzialna za to zmieniła informację, Udało mi się zmienić praktycznie już wszystko lecz nie mogę znaleść opcji aby zmienić imię i nazwisko oraz email (zaznaczone w załąc...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 192 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Oferta sprzedaży z multi wariantami

Witam nie mogę stworzyć oferty z różnymi wariantami do wyboru w kategorii Firma i przemysł, ale w innych aukcjach z tej kategorii widziałem że są te warianty do wybrou, tylko że to była aukcja z niemieckiego e-baya. Czy tylko na niemieckim e-bayu moż...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 176 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

UWAGA !!! Ebay zaczyna wprowadzać opłaty od wystawiania !!!

Ebay zaczyna pomału wprowadzać opłaty od wystawiania w serwisie ebay.pl. Niby jeszcze wystawianie jest darmowe lecz pomalutku i po cichu wprowadzają opłaty. Od początku lutego obowiązuje opłata za wystawienie na ebay.pl w drugiej kategorii i kosztuje...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 958 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 2 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań