Rozbudowany sklep ebay

Czy jest możliwość rozbudowania sklepu na ebay.pl poza standardową wersję? tzn. coś więcej niż zmiana koloru szablonu w "konstruktor html"

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Dot.: Rozbudowany sklep ebay

Wiem o czym mówisz. Jest taka możliwość na każdym Ebay.Zaloguj się do sklepu,po lewej stronie w panelu administracyjnym wybierz stronę niestandardową i wklej kod HTML. Nie ma w przypadku stron trybu wizualnego.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Dot.: Rozbudowany sklep ebay

jest taka  możliwość

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Dot.: Rozbudowany sklep ebay

Ale nie chodzi mi o wgranie szablonu na daną aukcję tylko o zaprojektowanie całej stronki pod adresem: http://stores.ebay.pl/moja_nazwa_sklepu bo na ebay.de jest taka możliwość. Jeśli tak to proszę o jakieś namiary na to. Dodatkowo cenne byłoby gdyby taki sklep współgrał też np z prestashop (ale nie jest to konieczne) Z góry dzięki:)
Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Dot.: Rozbudowany sklep ebay

Wiem o czym mówisz. Jest taka możliwość na każdym Ebay.Zaloguj się do sklepu,po lewej stronie w panelu administracyjnym wybierz stronę niestandardową i wklej kod HTML. Nie ma w przypadku stron trybu wizualnego.

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Dot.: Rozbudowany sklep ebay

Dziękuje:)

 

Mam jeszcze jedno pytanie w ramach głównego wątku tego tematu. Jak klikam na "oberzyj publikuj" to nic mi się nie wyświetla w podglądzie chociaż tekst został napisany, a zdjęcie wklejone w ramach wybranego układu.

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź