anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rachunek za zakup używanego przedmiotu na ebay.de

Witam

Zakupiłem pewien przedmiot za 250 euro z niemieckiego ebay.de. Posiadam tam konto. Pisałem do sprzedawcy, że zależy mi na rachunku. Odpisał mi, że rachunek wystawi mi portal ebay.de

 

Czy to prawda ?

 

Szukałem takich opcji na koncie i nie mogę ich znależć ? Czy da się jakoś uzyskać taki dokument zakupu, bez vatu dla mnie jako kupującego ? Chciałbym go zaksięgować w koszty DG.

 

Dziękuj

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Rachunek za zakup używanego przedmiotu na ebay.de

EBAY nie wystawi ci zadnego dokumentu na zadanie. Kazdy korzysta z tego co mozna wydrukowac z konta, detale transakcji lub na Paypal.

 

Sprzedawca moglby wystawic rachunek przez Paypal jesli posiada Paypal, fimowe konto.

Moglby rowniez wygenerowac innymi sposobami ale watpie aby zawracal sobie glowe szczegolnie po jego odpowiedzi.

 

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Rachunek za zakup używanego przedmiotu na ebay.de

Dziękuję za odpowiedź.

 

Niestety w paypalu miałem prywatne konto, dopiero teraz zmieniłem na firmowe. W ebayu adres wysyłki był na imię i nazwisko nie na dane firmy. Nie da się już tego zmienić. Chyba raczej to nie przejdzie...

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Rachunek za zakup używanego przedmiotu na ebay.de

kupujacy nie musi miec firmowego konta aby otrzymac rachunek, to sprzedawca wraz z kontem firmowym otrzymuje opcje wystawiania rachunku. Tak czy inaczej rachunek zawsze mozna wystawic np. korzystajac z darmowych formularzy czy samemu wygenerowac w np. Excellu. Wszystko zalezy od dobrej woli sprzedawcy.

 

Moze ktos odpowie jak daje sobie rade albo zapytaj ksiegowego jak zaksiegowac wydruk z Ebay czy Paypal 

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź