Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Eksport zamówień do CSV

Cześć, czy istnieje możliwość wyeksportowania zamówień do pliku CSV w polskim oraz niemieckim eBayu?Szukam takiej opcji i nie mogę jej znaleść, a słyszałem że w jakiś sposób się da. Proszę o jakąś podpowiedź.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 386 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rachunek za zakup używanego przedmiotu na ebay.de

WitamZakupiłem pewien przedmiot za 250 euro z niemieckiego ebay.de. Posiadam tam konto. Pisałem do sprzedawcy, że zależy mi na rachunku. Odpisał mi, że rachunek wystawi mi portal ebay.de Czy to prawda ? Szukałem takich opcji na koncie i nie mogę ich ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 339 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Błąd kuriera DHL

Kupiłem na aukcji przedmiot, zaraz po zakupie zapłaciłem za niego poprzez paypal. Przedmiot został wysłany z Niemiec poprzez DHL Paket International.Po kilku dniach chciałem sprawdzić status przesyłki na stronie internetowej dhl. Jakie było moje zdzi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1756 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

opcja "złóż ofertę"

Widzę, że chyba dla ebay.pl jest dostepna opcja: "złóż ofertę". Tylko kiedy próbuję z niej skorzystać za każdym razem widzę komunikat: "Nieznany błąd Identyfikator błędu: OFFER.BUYING.BEST_OFFER_ITEM_SITE_REDIRECT" Też tak macie?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2164 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pytanie do osób często zamawiających poza UE

Witam. Czy są na forum osoby często zamawiające za granicą, poza UE ?Będę wdzięczny za podzielenie się swoim doświadczeniem.Chodzi mi głównie o azję, o problemy z zaginięciem, lub uszkodzeniem paczek, o oszustwa, o odprawy celne itp itd.Bardziej szcz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 184 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

NIP (EIN ) na fakturze z USA

Witam,Kupiłem przedmiot niestety na fakturze nie znajduje się numer identyfikacyjny EIN (nasz NIP).Bez numeru nie jestem w stanie wpuścić faktury w koszty.Sprzedawca twierdzi iż są to wrażliwe dane firmowe i odmawia umieszczenia numeru na fakturze.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1093 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Anulowanie sprzedazy

Kupiłam plecak na ebay, wylicytowałam go. Wysyłka z Francji. Po zakończonej licytacji dostałam prośbę o anulowanie transakcji od sprzedającego. Wiadomosc ze nie wysyła do Polski. Nie było nic o tym w ofercie. Chce ten plecak, odrzuciłam jego prośbę. ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 505 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Jak zwrocic przedmiot?

Chce zwrocic towar. Sprzedajacy nie odpowiada na email.Czy mam mu odeslac przedmiot czy czekac az zaakceptuje moj zwrot?W statusie mam napisane :oczekiwanie na dzialanie sprzedajacego.Sprawe otworzylem 27/08 a zwrotu przedmiotu mam do 03/09. Czy od z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 5841 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Otwarto sprawę o zaległą płatność

Zamówiłam przedmiot u sprzedawcy. Na trzeci dzień z rana chciałam za niego zapłacić - niestety nie dało się. Komunikat mówił, że nie ma już wystarczającej ilości, lub został wykupiony albo aukcja zakończyła się. Stwierdziłam, że trudno, próbowałam kl...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 282 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

sprzedający ponownie wystawił przedmiot, który kupiłam

Dzień dobryWygrałam licytację, sprzedajacy z Niemiec dostał mój przelew. Nie zgadzał się na Paypala, więc zrobłam przelew TransferWisem. Dostałam odpowiedz: dostałem przelew, jutro wysyłam. Jutro nie wysłał. Pojutrze nie odpowiedział na prośbę o trac...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 200 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Prawdopodobnie padłem ofiarą oszusta...?

Dzien dobryWygrałam licytację, sprzedajacy z Niemiec dostał mój przelew. Nie zgadzał się na Paypala, więc trudno - zrobłam przelew TransferWisem. Dostałam odpowiedz: dostałem przelew, jutro wysyłam. Jutro nie wysłał. Pojutrze nie odpowiedział na proś...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 155 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

opóźnienia przesyłek do usa

WitamCzy ktoś z was spotkał się z dużym opóźnieniem w przyjmowaniu paczek przez system pocztowy USA? Chodzmi mi o sytuacje w której paczka zostałą wysłąna 01.12.18 , po 2 dniach jej status zmienił się na Wysłane z Polski, i koniec. Dodam że chodzi o ...

UCZCIWY POLSKI TEAM EBAY

( Zły adres do Teamu Polskiego EBAY - customerhelp_pl@ebay.com ? ) To jest Wasza kolejna cyniczna zagrywka szykanująca takich jak ja i innych uczciwych ludzi , Waszych WYBRAŃCÓW ! . ODSYŁANIE Z WIADOMOŚCIAMI DO INNYCH STRON I FORMULARZY ! To tak jak ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 4338 Wyświetlenia
  • 18 odpowiedzi
  • 2 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań