anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka z Norwegii nie dotarła.

Zamówienie 4 października. Wysyłka Standard International Shiping 5 paź. Przewidywana dostawa 3 listopada. Płatność paypal. Nr przesyłki Posten Norge UK003628917NO.

16 list. wysłałem wiadomość do sprzedającego z info, że przesyka nie dotarła i z pytaniem, kto miał się zajmować paczką w Polsce. Do tej pory nie odpowiedział. Na stronie Posten Norge jedyny kontakt to chatbot.

Kto zajmuje się takimi paczkami w Polsce? Z kim próbować się kontaktować?

Jeśli nie uda mi się ustalić, co się stało z paczką, skorzystam ze zgłoszenia ebay "Item hasn’t arrived" i spróbuję cofnąć płatność.

Proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 8
ostatnia odpowiedź
7 ODPOW. 7

Dot.: Przesyłka z Norwegii nie dotarła.

To poczta. Format numeru na to wskazuje pozatym jest adnotacja u gory po prawej tutaj:

ALL-IN-ONE PACKAGE TRACKING | 17TRACK

 

marek101_0-1637544487423.png

 

Wiadomość 2 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: Przesyłka z Norwegii nie dotarła.

Daj im jeszcze moze z tydzien....

Wiadomość 3 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: Przesyłka z Norwegii nie dotarła.

Dziękuję za odpowiedzi. Rano postaram się skontaktować z WER Warszawa.

Wiadomość 4 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: Przesyłka z Norwegii nie dotarła.

Udało mi się zdobyć info, że od 11 października przesyłka jest w konroli celnej. Pani z infolinii skierowała zapytanie i powiedziała, żebym oczekiwał na wiadomość.

Tak poza tym zgłoszenie do ebay "Item hasn’t arrived" i próba cofniecia płatności byłyby nie w porządku wobec sprzedającego.

Wiadomość 5 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: Przesyłka z Norwegii nie dotarła.

Naliczają ci haracz US, VAT i spłata wyborów kopertowych dla Poczty Polskiej.

Wiadomość 6 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: Przesyłka z Norwegii nie dotarła.

Na infolinii pytała m.in., czy koszt przedmiotów jest do 150 euro.

Zobaczymy, jak to będzie. Czekam na wiadomość po wysłaniu przez nią zapytania do kontroli celnej.

Wiadomość 7 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: Przesyłka z Norwegii nie dotarła.

Dzwoniłem drugi raz na infolinie, potem na magazyn celno-pocztowy (nr dostałem na infolinii i po kilkunastu próbach udało się porozmawiać). Potem przyszło zawiadomienie z urzędu celnego, które odebrałem z opóznieniem, bo listonosz nie zostawił pierwszego awizo, o potrzebnych dokumentach. Wysłałem im zrzuty ekranu. Paczka w koncu dotarła 24 grudnia.

Do zapłaty mam VAT i opłatę pocztową. VAT naliczli od całej kwoty zamówienia a nie od wartosci przedmiotu.

Skandaliczne jest to przetrzymywanie przesylek . Czytalem, ze robia to notorycznie.

Wiadomość 8 z 8
ostatnia odpowiedź