anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Proszę o pomoc - nie dostałam pieniędzy za zamówienie/anulowanie zamówienia przez kupującego.

karolinard
Użytkownik

Mam problem.

Sprawa wygląda tak: 

- sprzedałam przedmiot X - zaraz po zakupie kupujący wysłał prośbę o anulowanie. Zamówienie anulowałam, pieniądze zostały zwrócone (wpłatę dostałam na konto ebay). Następnie wystawiłam przedmiot ponownie i ktoś go kupił. Paczka wysłana, doręczona i środków nie ma. 

 

Napisałam do ebay'a o co chodzi. Tłumaczą, że dlatego nie dostałam przelewu bo pobrali te środki z tej drugiej udanej, zakończonej transakcji na rzecz anulowania pierwszego zamówienia. O co chodzi? Przecież ten pierwszy kupujący wpłacił pieniądze, potem anulował i ja te pieniądze zwróciłam - cała transakcja przez ebay. Z kolei przy tym anulowanym zamówieniu mam, że środki wstrzymane - podaj numer paczki aby je zwolnić - tylko jakim cudem skoro to zamówienie ma status anulowane i o żadnej paczce nie ma mowy. Czy oni zwolnią po jakimś czasie te środki? Czy jestem w plecy? Pierwszy raz się spotykam z czymś takim. 

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Proszę o pomoc - nie dostałam pieniędzy za zamówienie/anulowanie zamówienia przez kupującego.

gdy nadejdzie termin przeleja na konto bankowe

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Proszę o pomoc - nie dostałam pieniędzy za zamówienie/anulowanie zamówienia przez kupującego.

Nie broń ebay-w tej chwili to pazerne jankeskie g-wszystko gorsze i droższe niż poprzednio-bez ich płatności.

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Proszę o pomoc - nie dostałam pieniędzy za zamówienie/anulowanie zamówienia przez kupującego.

Ja tylko radzę jak u mnie to się odbywa.

Masz inną radę dla karolinard to proszę pomóż, nie bądź taki tajemniczy.

Dla przypomnienia: " gdy nadejdzie termin przeleją na konto bankowe". Czy u ciebie nie przelewają? Co robisz aby odzyskać pieniądze? Piszesz gdzieś? Masz kontakt? Może się z nami podzielisz? Pomóż proszę jakoś kobiecie, to dużo nie kosztuje.

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Proszę o pomoc - nie dostałam pieniędzy za zamówienie/anulowanie zamówienia przez kupującego.

Kiedy mam jakiś problem to piszę do obsługi ebay w języku angielskim(zwykle w formie odpowiedzi na ich odpowiedż) i to na ostro-jak dotąd z dobrym skutkiem,chociaż ostatnio na reklamację zbyt długiego czasu oczekiwania na płatność,odpowiedzi nie dostałem.W chwili obecnej na ebay jest taki bałagan,że żadne rady raczej nie pomogą ale na pewno nie można im odpuszczać nawet 1 Euro Centa.

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Proszę o pomoc - nie dostałam pieniędzy za zamówienie/anulowanie zamówienia przez kupującego.

Jak wysłałeś i nie miałeś pieniędzy 🙂 nawet takich zablokowanych .... i znikły to co się dziwisz  ?

Choć niewątpliwe to wszystko dziwne.

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź