anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze zweryfikowaniem konta bankowego

Witam,

przychodzę z problemem, o który już miesiąc mecze ebay… Nie są w stanie zweryfikować mojego konta bankowego, a wysłałem już im nawet zestawienie miesięcznych transakcji. Oczywiście zamazuje wszelkie kwoty, bo do niczego im niepotrzebne. Na wyciągach jest zawarte wszystko, czego chcą, ale dalej otrzymuje od nich odpowiedzi na zasadzie grzecznych wiadomości, które informują, co trzeba wysłać. Nawet nie są w stanie napisać, co im nie pasuje w tych plikach! Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze na koncie mam sprzedany jeden przedmiot, a ebay mi środków nie odblokuje ze względu na ww. sytuacje. Proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 14
ostatnia odpowiedź
13 ODPOW. 13

Problem ze zweryfikowaniem konta bankowego

O Panie 😄 tu jest to samo. 😄

Odpisałem na temat przed godzinką 😄 mam dokładnie to samo.

https://community.ebay.pl/t5/Forum-og%C3%B3lne/Zosta%C5%82em-okradziony-przez-eBay/m-p/76271#M2740

Wiadomość 2 z 14
ostatnia odpowiedź

Problem ze zweryfikowaniem konta bankowego

Sprzedaję na ebay od paru ładnych lat. Dbam o poprawność danych, nienaganną historię i terminowe odpowiadanie na ich monity. Niestety od początku października jestem wręcz nękany botem - algorytmem ebay,  który w żaden cholera sposób nie może ("nie chce?") zaktualizować konta do wypłat.  Środki wstrzymane, brak możliwości sprzedaży. Na wszystkie próby ekstra kontaktu odpowiada mi bot, którego nawet obrażać nie ma sensu. Dołączam do wątku. Czy ktoś przechodził najświeższą aktualizacje z powodzeniem?

Wiadomość 3 z 14
ostatnia odpowiedź

Problem ze zweryfikowaniem konta bankowego

Dwa tygodnie się z nimi użerałem (od 23-ego września do 7-ego pażdziernika). Nie udało się potwierdzić IBAN-u poprzez wpisanie numeru konta w prostokątne pole (chyba ta opcja w ogóle nie działa), więc wysłałem wyciąg z konta, który zawiera więcej informacji niż potrzeba. Oczywiście bezmyślny algorytm (lub bezmyślny pracownik) po paru dniach analiz odparł, że nic z tego i wciąż brakuje niektórych danych. Szlag mnie trafiał, napisałem skargę do jakiegoś "pl news team" (nie wiem czy w ogóle to przeczytali). W końcu ni z gruszki ni z pietruszki oznajmiono, że weryfikacja konta przebiegła pomyślnie.

Wiadomość 4 z 14
ostatnia odpowiedź

Problem ze zweryfikowaniem konta bankowego

Ja odnoszę wrażenie, ze pisząc do supportu, piszę z idiotami, którzy maja się tylko uśmiechać i mówić że wszystko będzie w porządku. Nonstop dostaje od nich jakieś wiadomości, ze rozumieją mój niepokoj, ale wszystko będzie dobrze, że przekażą sprawę do innej osoby, że mają nadzieję że ta informacja mnie uspokoiła itd itp. Takie mam wrażenie, jakbym był na jakimś seansie jogi czy czegoś innego od mistrza Zen. Tam robią chyba sami buddysci emigranci z Indii.  Wczoraj dostałem kolejnego dziwnego maila od nich., że. rozpatrzyli moja skargę. Pytam, jaka skargę. Dziś odpisali, że to że dałem konsultantowi jedna gwiazdkę w ankiecie mojego zadowolenia  za pomoc zostało już rozpatrzone i nie musze się o nic martwić, wszystko już zalatwione.  Ja pierdziele. Co za debile tam pracują. A gdzie mój iban i weryfikacja? 

Wiadomość 5 z 14
ostatnia odpowiedź

Problem ze zweryfikowaniem konta bankowego

gdzie jest ten pl news team ???

Wiadomość 6 z 14
ostatnia odpowiedź

Problem ze zweryfikowaniem konta bankowego

Udało mi się ustalić jedną rzecz. Po wielu wiadomościach do supportu zdenerwowany już zapytałem wprost - co jest nie tak? Czemu to, co wysyłałem jest zle i nie może być zweryfikowane. Drodzy Państwo cyrk na kółkach! Brakuje adresu banku!! Tak, tym idiotom brakuje druczku „Ulica blabla 6, Warszawa”. Zamówiłem wyciąg na życzenie z banku, tak aby ten adres się pojawił. Czekam na list i załączę skan. Zobaczymy, czy to coś da.

Wiadomość 7 z 14
ostatnia odpowiedź

Problem ze zweryfikowaniem konta bankowego

To mi odpisali coś innego 😄  niby wszystkie dane się zgadzają, dane w wyciągu też, itd wszystko jest OK. Ale gość z supportu "odkrył" że jest problem z "transmisją"  i dlatego weryfikacja nie przechodzi.

Ja pierdziele, nie wiem czy chodzi o jakąś transmisję z kosmosu czy ki czort. 

Aaa, i pomimo tego, że pdf który im wysłałem jest wg niego dobry, to mam go do nich wysłać jeszcze raz. Ten sam 😄

Całego maila wkleiłem tutaj. 

https://community.ebay.pl/t5/Forum-og%C3%B3lne/Zosta%C5%82em-okradziony-przez-eBay/m-p/76271#M2740

Wiadomość 8 z 14
ostatnia odpowiedź

Problem ze zweryfikowaniem konta bankowego

P. S

Adres banku Ci nie pomoże. Sprawdziłem. Na moim pdfie adres banku był i też nie zweryfikowali

INGPSX_20231018_143321.jpg

Wiadomość 9 z 14
ostatnia odpowiedź

Problem ze zweryfikowaniem konta bankowego

Ktoś ma juz rozwiązanie? U mnie jest MBANK i nieprzechodzi? Ktoś z Paypalem nie mialproblemiu? Moze polskich banków nie akceptują i trzeba miec jakis rachunek "miedzynarodowy" jak paypal?

Wiadomość 10 z 14
ostatnia odpowiedź