anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze zweryfikowaniem konta bankowego

Witam,

przychodzę z problemem, o który już miesiąc mecze ebay… Nie są w stanie zweryfikować mojego konta bankowego, a wysłałem już im nawet zestawienie miesięcznych transakcji. Oczywiście zamazuje wszelkie kwoty, bo do niczego im niepotrzebne. Na wyciągach jest zawarte wszystko, czego chcą, ale dalej otrzymuje od nich odpowiedzi na zasadzie grzecznych wiadomości, które informują, co trzeba wysłać. Nawet nie są w stanie napisać, co im nie pasuje w tych plikach! Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze na koncie mam sprzedany jeden przedmiot, a ebay mi środków nie odblokuje ze względu na ww. sytuacje. Proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 14
ostatnia odpowiedź
13 ODPOW. 13

Dot.: Problem ze zweryfikowaniem konta bankowego

Jako że spotkało mnie to samo, ale ostatecznie udało się zweryfikować konto. Podam Wam mój sposób, może Wam też pomoże 🙂 Ja korzystałem z konta PKO BP, ale pewnie nie ma różnicy, oczywiście generowałem zestawienie operacji z jakiegoś tam przedziału, na zestawieniu, widniało moje imię oraz nazwisko, numer konta, logo banku. Ale brakowało cały czas adresu zgodnego z eBay. Więc skorzystałem z edytora plików pdf (sejda.com), dopisałem ręcznie swój adres (dobrze aby czcionka się w miarę zgadzała) i ponownie wysłałem plik do weryfikacji, po 30min dostałem informację że moje konto zostało zweryfikowane poprawnie xD, śmieję się z tego cały czas. Jak komuś pomogłem, to możecie postawić mi piwko! 😄

Wiadomość 11 z 14
ostatnia odpowiedź

Dot.: Problem ze zweryfikowaniem konta bankowego

Udało się komuś ustalić co jest nie tak ? 
wysyłam zaswiadczenie o numerze rachunku . Z pełnymi danymi i cały czas to samo nie możemy zweryfikować twoich informacji 

Wiadomość 12 z 14
ostatnia odpowiedź

Dot.: Problem ze zweryfikowaniem konta bankowego

Niestety ja od wczoraj tez mam ten sam problem.

 

Ktos zna jakiś kontakt aby napisać i recznie to jakos zrobili?

Wiadomość 13 z 14
ostatnia odpowiedź

Dot.: Problem ze zweryfikowaniem konta bankowego

Jeśli eBay nie jest w stanie zweryfikować twojego konta bankowego pomimo przesłania im wyciągów, a jednocześnie nie odblokowują środków z powodu tej sytuacji, to warto spróbować podejść do tego bardziej bezpośrednio. Możesz spróbować ponownie skontaktować się z obsługą klienta i wyrazić swoje obawy i frustracje wobec trwającej sytuacji. Może wtedy uda się uzyskać bardziej konkretną odpowiedź lub rozwiązanie problemu.

Wiadomość 14 z 14
ostatnia odpowiedź