anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z rejestracją - blokada konta

W trakcie rejestracji dostałem takiego meila:

 

Witaj komikomp,

Nałożyliśmy tymczasowe ograniczenia na Twoje konto sprzedawcy, ponieważ zauważyliśmy działania, które uznaliśmy za zagrożenie dla naszej społeczności. Aby zweryfikować konto, skontaktuj się z nami, klikając poniższe łącze (może zostać wyświetlona prośba o zalogowanie się):
http://ocsnext.ebay.pl/ocs/cusr?query=2502&domain=email1505
Ograniczenie będzie nałożone na konto do momentu zweryfikowania Twoich danych.

 

minął dzień i nic się nie działo, napisałem więc do eBay z prośbą o pomoc....

 

I dostałem coś takiego:

 

Witaj Pawle,

           

Dziękujemy za skontaktowanie się z serwisem eBay. Nazywam się Saniya i chętnie pomogę Ci w rozwiązaniu problemu związanego z ograniczeniem konta.

 

Paweł, rozumiem, że obawiasz się ograniczenia konta i chcesz przywrócić swoje konto.

 

Budowanie zaufanego rynku to nasz priorytet. W związku z tym zawieszamy każde konto, które stanowi zagrożenie dla tego zaufania. Twoje konto zostało ograniczone, ponieważ wzorce działań, których byliśmy świadkami, stanowią zagrożenie dla naszej społeczności eBay.

 

To ograniczenie jest trwałe. Nie będziesz mógł brać udziału w jakichkolwiek działaniach związanych z kupowaniem lub sprzedawaniem w serwisie eBay. Ponadto wszystkie inne konta, których jesteś właścicielem lub które są z nim powiązane, również zostaną zawieszone.

 

Chociaż wiemy, że nie jest to odpowiedź, którą chciałeś otrzymać, nie ma możliwości odwołania się od tej decyzji.

 

Jeszcze raz dziękujemy za skontaktowanie się z serwisem eBay.

 

Z poważaniem,

 

Saniya H.

Obsługa klienta eBay

 

O co chodzi ? Bo aż mi ręce opadły

 

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Problem z rejestracją - blokada konta

zmien haslo na Ebay jesli logowales sie z linku w email.

 

znajdz Ebay na FB. Tam najszybciej otrzymasz pomoc.j

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź