Problem z kupujacym

Witam,
kupujacy kupił towar na kup teraz. w Opcji wysylka mialam cały świat, lecz koszta mialam podane tylko do Europy. 16 PLN Europa i 8PLN dla Polski.




Kupujacy jest z Austarali, nie spytał o koszta wysylki ani nie poprosił o fakturę i nie wiadomo skąd wział sobie kwotę i wpisał


3 PLN i zapłacił za towar. Nie moge mu etraz wysłac faktury ani nic bo już zapłacił.

Co mogę zrobić? I skad sobie w ogole wział te dane?



Proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Re: Problem z kupujacym

zapewne zapłacił paypalem to mu to zwracasz i otwierasz spór o zwrot prowizji i zaznaczasz tam jest takie coś kupujący kupił do krajów których nie wysyłam czy coś w ten deseń


 


może wystawić negatywa ale ja bym w tym przypadku pisał do serwisu powinni unieważnić


 


pozdrawiam

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Re: Problem z kupujacym

Ale to nie o to chodzi. Bo ja wysylam na cały świat ale w opcjach wysylki było 16zł a koleś sam sobie wpił nie wiem jakim cudem 3zł. I teraz jak zrobić zeby mogł dopłacić?

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Re: Problem z kupujacym

dziewanna1
Użytkownik

Warto  spróbować  polubownie załatwić tą  sprawę  , i napisać  uprzejmy  mail  aby  kupujący  z  Australii  dopłacił  13  zl  za koszty wysyłki . Może dopłaci  to niewielka  kwota.


~~~ życzę  powodzenia Karolina  Szczecinianka   😉 ~~~~~~

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Re: Problem z kupujacym

Racja cena jest niewielka, napisałam mu ale jakoś nie uiścił tej opłaty. Nie wiem skąd wział te koszta w ogole, mozliwe ze było to specjalnie zrobione m, w nadziej ze ktos sie nie skapnie czy coś w tym stylu.

Ale w jaki spoosb może dopłącić? Jest jakas opcja zęby dopłącił?

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź