anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prestshop - Kod błędu: 20.1.10 : 2016-10-18 06:50:00 : signin.ebay.pl

Może ktoś pomoże bo na EBay nie ma chyba co liczyć . Chciałem połączyć eBay z Presta shop i mam cały czas problem przy logowaniu wyskakuje mi "

Wystąpił błąd podczas przekazywania informacji od firmy, z której nastąpiło przekierowanie do serwisu eBay.
Kod błędu: 20.1.10 : 2016-10-18 06:50:00 : signin.ebay.pl
Oto prawdopodobne przyczyny błędu:
  1. Witryna innej firmy, z której nastąpiło przekierowanie, przekazała do serwisu eBay nieprawidłowe informacje.
  2. Podczas przetwarzania polecenia w serwisie eBay wystąpił błąd. Zamknij to okno i wróć do aplikacji zewnętrznej"

Wszystko dobrze wpisywane itp. , na serwerze odinstalowałem i ponownie instalowałem eBay . Walczę 2 dzień i nie ogarniam ...

Byłbym wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Prestshop - Kod błędu: 20.1.10 : 2016-10-18 06:50:00 : signin.ebay.pl

rozumiem ze korzystasz z modulu prestashop ebay marketplace. Co na temat tych problemów mowi support prestashop?

 

 

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Prestshop - Kod błędu: 20.1.10 : 2016-10-18 06:50:00 : signin.ebay.pl

Problem tkwi w module od kilku ładnych lat. Odinstaluj i zainstaluj ponownie moduł i zweryfikuj uprawnienia plików. Najczęściej problem rozwiązuje się po ręcznym przestawieniu kraju. Domyslnie moduł ma ebay.com

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Prestshop - Kod błędu: 20.1.10 : 2016-10-18 06:50:00 : signin.ebay.pl

Dzięki , nic nie pomaga , błąd podczas przekierowania na stronę Ebay jest cały "  

Wystąpił błąd podczas przekazywania informacji od firmy, z której nastąpiło przekierowanie do serwisu eBay.
Kod błędu: 20.1.10 : 2016-10-26 05:25:58 : signin.ebay.pl
Oto prawdopodobne przyczyny błędu:
  • Witryna innej firmy, z której nastąpiło przekierowanie, przekazała do serwisu eBay nieprawidłowe informacje.
  • Podczas przetwarzania polecenia w serwisie eBay wystąpił błąd. Zamknij to okno i wróć do aplikacji zewnętrznej"

, dałem sobie spokój z tym modułem , nawet wydawca nie odpisał chyba Polaków mają w ...... . 

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź