Ponowna weryfikacja PayPal ?

Zostałem poddany weryfikacji celem podniesienia limitów w ramach ustawy o zapobieganiu praniu pieniędzy w UE.Podesłałem wsie potrzebne dane czy li skany dowodu osobistego z adresem,paszportu ,rachunki za prąd i gaz z adresem.....numer buta eee nie numeru buta jeszcze nie.Mam pytanie jak długo trwa weryfikacja tych danych i drugie pytanie czemu nie otrzymuję automatycznego potwierdzenia o kontakcie z PayPal tzn o zadaniu pytania.Otrzymuję tylko w koło powielane info na czym polega weryfikacja nic o moim statusie czy przebiegu weryfikacji. Serdecznie dziękuję za odpowiedzi.

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Ponowna weryfikacja PayPal ?

Zweryfikowany........w międzyczasie podczas próby nawiązania kontaktu na forum Ebay.com tudzież próby zasięgnięcia informacji podtrzymuję swoją opinię o (wymoderowano)  Amerykanach  ;)))  

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Ponowna weryfikacja PayPal ?

Niestety PayPal nie odpowiada mimo zweryfikowaniu dawno temu ponownie karty nie zwrócił mi pobranej kwoty weryfikacyjnej.Weryfikacja cały czas status "w toku".Brak odpowiedzi nawet od Ebay w tej sprawie.....totalny samopas.

Halooooooo pracuje tu ktoś ??????????. Beznadzieja....... zero profesjonalizmu i odpowiedniego podejścia do użytkownika tudzież klienta.

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Ponowna weryfikacja PayPal ?

Oj przepraszam zwrot na PayPal kwoty weryfikacyjnej był 14go.Piszę o tym gdyż popełniłem kalunię 😉 Nie zmienia to jednak faktu że suport Ebay.pl i PayPal albo ma urlop albo mnie zlewa.

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Ponowna weryfikacja PayPal ?

Powoli widzę że tu się robi jak na Świstaku....brak kontaktu z obsługą....a pomyśleć że Ebay chciał zawojować Polskę i Alle.... 😛 Niestety z takim podejściem do klientów jest to niemożliwe i nawet najwytrwalsi w końcu powiedzą dziękuję . Prawdę mówiąc myślałem że to bardziej profesjonalny serwis mocno się zawiodłem na obsłudze.

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Ponowna weryfikacja PayPal ?

Zweryfikowany........w międzyczasie podczas próby nawiązania kontaktu na forum Ebay.com tudzież próby zasięgnięcia informacji podtrzymuję swoją opinię o (wymoderowano)  Amerykanach  ;)))  

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź